JAMRÓZ: Chłopakom z szatni oraz trenerowi życzę powodzenia w rundzie rewanżowej i wygrania ligi!!!

Wojciech Jamróz 27-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał jesienią 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 6 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1225 minut spędzonych na boisku i dwa mecze Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec czyli 98 minut spędzonych na murawie. Zawodnik opuszcza klub po rocznym pobycie, nie wiadomo jeszcze gdzie będzie grał wiosną.

Jak wspomnisz pobyt w Warcie Zawiercie?
Pobyt w Warcie  był bardzo specyficzny  w pierwszej  połowie  roku walka o utrzymanie  w drugiej gra o najwyższe  cele. Przewrotnie  Ale fajna  przygoda.

Decyzja o odejściu została podjęta przez Ciebie czy podziękowano Ci w Zawierciu?
W Zawierciu  po zmianie  prezydenta  a co za tym idzie zmianie zarządu  w klubie nie wiedzieliśmy  co dalej będzie z zespołem. Po spotkaniu  z nowym zarządem  i rozmową  z dyrektorem  sportowym  dostałem  wolną rękę  w szukaniu  sobie  klubu.

Jaki był powód tego że nie udało Ci się zostać na wiosnę w Zawierciu?
Decyzja na pewno była ciężka dla trenera  i zarządu  o tym że muszę szukać  sobie  klubu nie z powodów  czysto  sportowych. Jednak rozumiem politykę klubu  i nie mam do nikogo  żadnych  pretensji.  Ten rok w Zawierciu  był  dla mnie  dobry  i ten okres  w klubie  będę dobrze  wspominał.

Jakie są Twoje plany na przyszłość?
Moja sytuacja na chwilę  obecną  nie  jest jeszcze  do końca  wyjaśniona. Nie wiem gdzie będę występował w rundzie  wiosennej , w najbliższym  czasie  powinno  się wszystko  wyjaśnić.  Chłopakom z szatni  oraz  trenerowi  życzę  powodzenia  w rundzie  rewanżowej i wygrania  ligi!

źródło: własne
foto: własne

VIDEO