STEMPLEWSKI: Podchodzę do wyników w sparingach spokojnie i staram się wychwycić błędy

Przygotowania do rundy wiosennej przebiegają zgodnie z planem?
Troszkę mroźna zima pokrzyżowała nam plany i nie mamy możliwości skorzystania z hali dlatego też treningi na dworze są krótsze ale intensywniejsze tak by w 100% wykonać plan.

Bo rozmowy z nowym Zarządem zakończyły się pomyśli wszyscy zawodnicy zostają? Przydałby się dwa wzmocnienia i o czołówkę można walczyć?
Tak jak w większość zespołów w naszej lidze również u nas będą małe korekty z żalem będziemy musieli podziękować 2-3zawodnikom i myślę że w przyszłym tygodniu kadra będzie zamknięta.

SPARINGI ZIMOWE 2019

Dwa sparing wygrane pewnie 13 goli w sumie i oba mecze na zero z tylu, wyniki mówią różnica co najmniej klasy tak samo tak samo wyglądało to na boisku?
Po dwóch sparingach na pewno cieszy spora ilość sytuacji i bramek strzelonych ale mamy również dużo do poprawy zarówno w ofensywie jak w i defensywie. Sparing a liga dwa różne mecze dochodzi gra o stawkę więc nie zawsze jest kolorowo dlatego podchodzę do wyników w sparingach spokojnie i staram się wychwycić błędy by je później skorygować każdy z zawodników ma otwarta nową kartę wróciło dwóch zawodników po dłuższej kontuzji doszło dwóch młodzieżowców dlatego walczą i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. A to tylko może cieszyć trenera.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO