STEMPLEWSKI: Po dobrze przepracowanej zimie i wzmocnieniu dwóch pozycji jesteśmy w stanie powalczyć

Proszę o podsumowanie rundy jesiennej?
Myślę że rundę jesienna zakończyliśmy na dobrym 4 miejscu ze strata 6 punktów do lidera.

Czego zabrakło aby osiągnąć lepszy wynik sportowy i wyższe miejsce w tabeli?
Na pewno uciekło nam parę punktów które jeszcze bardziej umocniłoby nas w górnej części tabeli a może i bylibyśmy liderami gdybyśmy tylko wykorzystali 100% sytuacje tzn rzuty karne.

Pana drużynę stać na wyższe miejsce na koniec sezonu?
Po dobrze przepracowanym okresie wytężonej pracy w zimie i wzmocnieniu dwóch pozycji jesteśmy w stanie powalczyć o jeszcze lepsza pozycje w tabeli.

Który zawodnik w Pana drużynie był wyróżniającą się postacią w rundzie jesiennej?
Nie lubię wyróżniać pojedynczych zawodników na pochwalę zasługuje cała drużyna i cieszy mnie to że młodzież chce ciężko pracować i dorównać tym starszym

Gdyby mógł Pan cofnąć czas zrobiłby Pan coś inaczej w przygotowaniach do sezonu bądź też w meczach o stawkę ?
Błędy każdy popełnia pewne rzeczy również bym zmienił ale zostawiam to już dla siebie do przemyślenia

Czy przerwa w rozgrywkach cztery miesiące według Pana nie jest zbyt długa?
Na pewno przerwa jest długa aczkolwiek na początku stycznia wracamy do treningów i sparingów a to już za 2 tygodnie. Niektórym zawodnikom przerwa na pewno się przydała będzie to czas gdzie leczyli kontuzje lub odbywali rehabilitację by dobrze przygotować się do początku okresu przygotowawczego. Reszta zawodników odpoczywa czynnie ponieważ nie możemy pozwolić sobie na dużą nadwagę.

Jedenastka Regionu Jesień 2018

Czy przerwę w treningach spędza Pan aktywnie czy odpoczywa od futbolu?
Ja również korzystam z sal fitness uczęszczając na zajęcia jumping frog. Jeżdżę na konferencję nadrabiam swoją wiedzę.

Z innej beczki Jerzy Brzęczek jako selekcjoner Reprezentacji Polski odpowiedni człowiek na odpowiedni miejscu? Jeśli nie to kogo widziałby Pan na tym stanowisku?
Jerzy brzeczek selekcjoner ciężkie pytanie spotkałem się tylko raz z trenerem będąc trenerem w sole Oświęcim i przegrałem bardzo wysoko w sparingu. Myślę że ma małe doświadczenie pracując na tak wysokim poziomie ale życzę jemu jak i naszej reprezentacji jak najlepszych wyników.

Czego życzy Pan sobie w Nowym Roku 2019?
Na nadchodzący Nowy Rok Życzę sobie jak i moim bliskim dużo zdrowia bo bez niego ciężko funkcjonować przede wszystkim w sporcie.  Również tobie jak i wszystkim czytelnikom i kibicom Życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku .

źródło: własne
foto: własne

VIDEO