Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

WOLNY: Cieszę się, że to już koniec rundy, co mecz brakuje mi zawodnika lub zawodników

Cieszę się, że to już koniec rundy, co mecz brakuje mi zawodnika lub zawodników, a to kontuzje, a to zawieszenie. Sam mecz to typowy "mecz walki". Strzeliliśmy wprawdzie gola szybko, ale zaczęły się schody. W 20 minucie schodzi Mastalerz (kontuzja), nie mija więcej jak 10 minut i Majewski schodzi (kontuzja), od tego momentu akcji jak na lekarstwo. W drugiej połowie mieliśmy swoje szanse, ale niestety zamiast podwyższyć wynik na  2:0, straciliśmy gola z rzutu wolnego i mecz zakończył się remisem. Chciałbym podziękować zawodnikom i zarządowi Skalniaka za zaangażowanie w tej rundzie - oświadczył szkoleniowiec Skalniaka Kroczyce Dariusz Wolny po remisie z MKS Poręba.

źródło: regionalnapilka.pl