16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

WAWOCZNY: Z przebiegu remis jest sprawiedliwym, lecz niedosyt pozostał

Pierwsza połowa marzenie, nie wiadomo kiedy zleciła tak dobrze się Was oglądało że nie wiadomo kiedy ten czas zleciła brakło kropki nad i  czyli gola na 2:0?
Zgadza się. W pierwszej połowie drużyna gości stworzyła jedną sytuację, po której piłka odbiła się od jednego z naszych obrońców i mogła zaskoczyć bramkarza. My z kolei może nie stwarzaliśmy sytuacji po składnych akcjach, ale mieliśmy dużo odbiorów i wyprowadzaliśmy kontry, lecz brakowało ostatniego podania.

STEMPLEWSKI: Po karnym brakło tylko jednego kolejnej bramki...

Druga połowa jakbyście zostali w szatni zupełnie inna drużyna i co za tym idzie strata gola z czego to wynikało?
W drugiej połowie więcej z gry mieli goście, lecz chyba raz doszli do klarownej sytuacji, którą wybronił Rafał. Co do naszej postawy to może broniliśmy się za blisko swojej bramki. Piłka często znajdowała się w naszym polu karnym i po jednej z takich sytuacji został podyktowany rzut karny. My również w drugiej połowie mieliśmy swoje okazje do kontr, lecz po raz kolejny brakowało dobrego wyboru, albo dogrania.

Na brak szczęścia w tym spotkaniu możecie narzekać najpierw Rafał Maścibrzuch ratuje Was przed utratą drugiej bramki a potem odrobinę szczęścia brakło w doliczonym czasie gry kiedy to piłka ostemplowała słupek?
Sytuacja sam na sam, którą wybronił Maści z pewnością miała duży wpływ na wynik końcowy, bo gdybyśmy stracili bramkę na 2:1 to ciężko byłoby odrobić straty, a tak to my przy większym szczęściu mogliśmy zdobyć zwycięską bramkę w końcówce. Z przebiegu meczu remis jest sprawiedliwym wynikiem, lecz niedosyt pozostał.

źródło: własne