16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

BARAN: Pod koniec meczu nastąpiła wymiana ciosów zabrakło szczęścia

Pierwsza połowa należała do gospodarzy z czego to wynikało?  Prowadzenie Warty 1:0 najniższy wymiar tej przewagi?
Źle weszliśmy w mecz, Warta grała agresywnie i często gościła na naszej połowie. Nam natomiast gra się w tej pierwszej połowie nie kleiła. Więcej z gry miała Warta ale oprócz karnego, klarownych sytuacji było jak na lekarstwo.

Druga połowa to już jakby inny zespół co to spowodowało  rozmowa w przerwie ? Dlaczego nie udało się Wam wygrać tego meczu?
Chcieliśmy zakończyć te bardzo udana rundę zwycięstwem i na pewno cechy wolicjonalne w tej drugiej połowie były po naszej stronie.

Na brak szczęścia w tym spotkaniu możecie narzekać najpierw bramkarz Warty ratuje swój zespół po Pana strzale przed utratą drugiej bramki a potem odrobinę szczęścia jednak mieliście bowiem niewiele brakło bo w doliczonym czasie gry piłka ostemplowała Wasz słupek?
Tak pod koniec meczu nastąpiła pewnego rodzaju wymiana ciosów, zabrakło szczęścia  aby zainkasować trzy punkty, ale obiektywnie można powiedzieć że był to sprawiedliwy remis.

źródło: własne