sobota, 2 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Stal Bielsko-Biała
11:00 | Moniuszki 10
sobota, 23 luty 2019
Łazowianka Ł vs LTS Wierbka
15:00 | Moniuszki 10, Zawiercie
sobota, 23 luty 2019
Źródło vs Jura Niegowa
15:00 | ul. Browar 7 , Kromołów
sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

KUBISA: Warta pierwsze połowy zawsze mocno akcentuje, jeśli się to przetrwa to potem można osiągnąć dobry wynik

Pierwsza połowa należała do gospodarzy z czego to wynikało?  Prowadzenie Warty 1:0 najniższy wymiar tej przewagi ?
Grałem z Wartą już kilka meczy i scenariusz zawsze ten sam. Warta pierwsze połowy zawsze mocno akcentuje, próbuje zamknąć mecz, jednak jeśli się to przetrwa to potem można osiągnąć dobry wynik. Tak było w zeszłym sezonie kiedy to prowadziłem Polonie Poraj. Na koniec to mój zespół cieszył się z trzech punktów.

Druga połowa to już jakby inny zespół co to spowodowało  rozmowa w przerwie ? Dlaczego nie udało się Wam wygrać tego meczu?
Lepsza gra to tylko i wyłącznie charakter tej drużyny i kilka wskazówek które mogły pomóc w zwycięstwie. Brakło do zwycięstwa dokładności w sytuacjach które stworzyliśmy.                                                      

Na brak szczęścia w tym spotkaniu możecie narzekać najpierw bramkarz Warty ratuje swój zespół po Pana strzale przed utratą drugiej bramki a potem odrobinę szczęścia jednak mieliście bowiem niewiele brakło bo w doliczonym czasie gry piłka ostemplowała Wasz słupek?
Widocznie tak miało być i nie trzeba szukać przyczyn. W piłce czasem 2+2=5.  Przestałem już dawno używać słowa - SZKODA- w tej grze jest ono nie potrzebne.

źródło: własne
foto: facebook

VIDEO