sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

KOS: Mecz z Wartą nam nie wyszedł, ale traktujemy to jako wypadek przy pracy

Tomasz Kos bramkarz Polonii Poraj  all

Szybkie dwie bramki zaskoczyły chyba nie tylko Was ale i Warty że w tak krótkim czasie udało się wyjść na prowadzenie.
Zgadza się straciliśmy bardzo szybko dwie bramki w sytuacjach gdzie mogliśmy wcześniej wybić piłkę i niestety ciężko było się podnieść nam po takim początku. Drużyna Warty zdecydowanie już miała mecz ułożony i mogli grać sobie na tzw. luzie gdzie wszystko co nie zrobili to im wychodziło.

Jeśli ktoś nie był na meczu to wynik może mówić że nie grały dwie drużyny które są w czubie tabeli? Widać byli różnice na boisku?
Różnice było widać ale z naszej słabej dyspozycji. Wcześniejsze mecze graliśmy bardzo fajnie w pressingu wysokim i dużo biegaliśmy a ten mecz wyglądał bardzo źle z naszej strony. Wszyscy zagraliśmy bardzo źle chodź mogliśmy w końcówce meczu strzelić jeszcze ze dwie bramki ale zabrakło trochę precyzji.

Rzut karny z którego padła bramka na 3:0 według gospodarzy został podyktowany nie słusznie, jakie jest Pana zdanie?
Ciężko powiedzieć wydaje mi się, że trafiłem w piłkę ale sędzia uważał inaczej. Z drugiej strony mogłem jeszcze wyczekać napastnika Zawiercia bo widać było, że czeka na faul.

Czy po analizie meczu na chłodno może Pan powiedzieć że przy straconych bramkach zachował by się Pan inaczej zmieniłby Pan coś?
Ciężko powiedzieć bo oprócz tego karnego to nie miałem zbytnio nic do powiedzenia przy bramkach. Po prostu zagraliśmy bardzo słabo jako zespół.  

Przed tygodniem graliście z rezerwami Rakowa milo było tak szybko wrócić do Częstochowy po tak krótkim czasie?
Zgadza się graliśmy z bardzo mocnym Rakowem gdzie zeszło bardzo dużo zawodników z pierwszego zespołu. Miło było zagrać przeciwko byłym kolegą i na szczęście wyszedłem w tym starciu zwycięsko więc dla mnie to była mega satysfakcja. Teraz akurat mam nadzieję, że wystawią również bardzo mocny zespół na Wartę Zawiercie i będzie to bardzo fajny pojedynek.  

Co trzeba zmienić w grze Polonii Poraj żeby takie wyniki się nie przydarzyły?
Po prostu w następnych meczach musimy podnieść głowę do góry i grać swoje. Mecz z Wartą nam nie wyszedł ale traktujemy to jako wypadek przy pracy. Znamy swoją wartość i wiemy na co nas stać czyli w każdym meczu musimy grać jak zawsze i będzie ok.

źródło: własne
foto: polonia-poraj.pl / facebook

VIDEO