środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

MĄKA: Jesteśmy przygotowani na Polonię na pewno będzie to bradzo ciężki mecz

Kolejny rywal to  Polonia Poraj która niespodziewanie jest w czołówce,  jesteś  przygotowani na trudny mecz w Poraju?
Polonia odmieniła swoja kadrę z poprzedniego sezonu i widać, że wyszło to na dobre. Przyszło kilku wartościowych zawodników z doświadczeniem i od razu widać efekty. Myślę że jesteśmy przygotowani na to spotkanie. Na pewno będzie to bardzo ciężki mecz, ale jesteśmy gotowi na walkę. wierzymy w swoje umiejętności i na pewno będziemy walczyć o kolejne 3 pkt.

Fatum własnego stadionu czy stres gry u siebie powoduje, że drugi mecz z rzędu powinniście na początku meczu strzelić i łatwo wygrać tymczasem męczycie się z rywalem?
Myślę ze nie chodzi tutaj o stres. Każdy z nas woli grać u siebie. Niestety kolejny raz brakło nam skuteczności i zimnej krwi pod bramka rywali na początku spotkania. Ale cieszymy się że w drugiej połowie strzeliliśmy szybko dwie bramki i kontrolowaliśmy mecz.

Gra w roli murowanego faworyta do zwycięstwa dokłada dodatkowej presji?
W tej lidze nie ma murowanego faworyta jak pokazują wyniki. Nigdy nie podchodzi do meczu w takiej roli. Każdy mecz traktujemy poważnie i z szacunkiem do rywala.

Jaki mieliście plan na Górnik Piaski? Czy został on zrealizowany?
Plan mieliśmy prosty. Wygrać kolejny mecz. Wiec myślę, że wywiązaliśmy się z założeń na ten mecz.

Na stałe wskoczyłeś do wyjściowej jedenastki? Ciężko teraz o grę w pierwszym składzie ?
Mamy wyrównaną kadrę i każdy z nas chce grac jak najwięcej. Jest duża rywalizacja ale to jest tylko na plus. Czy na stałe wskoczyłem do wyjściowej 11? To pytanie raczej nie do mnie tylko trenera. Ja  w każdym meczu jestem do dyspozycji trenera i gotów pomóc zespołowi.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO