15:00 | Ptakowice 1
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

WOLNY: Obawiałem się tego i poprzedniego meczu, czy damy radę wygrać

Bardzo obawiałem się tego i poprzedniego meczu, czy damy radę wygrać z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem. Początek był fajny, bo szybko objęliśmy prowadzenie po składnej akcji i wydawało się, że tylko pozostaje kwestia ile wlejemy drużynie gospodarzy, ale stało się to, czego się obawiałem. Po nieporozumieniu obrońców, gospodarze strzelili gola i mamy remis. Mecz wyrównany, ale udaje nam się strzelić gola na 2:1 i schodzimy do szatni po słabej grze. Druga połowa się zaczęła, a ja nie poznawałem naszych zawodników. Pach, pach i po pięciu minutach remisujemy. Moi zawodnicy chcieli wygrać na stojąco, ale niestety gospodarze zaczęli grać bardziej konkretniej i skuteczniej, a my próbowaliśmy, ale wszystko wolno i nie celnie. W końcu udało nam się strzelić gola na wagę trzech punktów. Takie mecze się  zdarzają, dlatego cieszę się, że wygraliśmy - oświadczył szkoleniowiec Skalniaka Kroczyce Dariusz Wolny po wygranej z rezerwami Łazowianki Łazy.

źródło: regionalnapilka.pl