sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

MACIĄŻEK: Byliśmy lepszą drużyną tyle, że czasami zdarzały się rzeczy na które nie mieliśmy wpływu

Czy jesteś zadowolony z punktu zdobytego z Niwką ?
Dla Łaz każdy punkt jest ważny choć czujemy niedosyt po tym spotkaniu.

Byliście lepsza drużyna jednak czujesz ze nie wszystko poszło po Waszej myśli?
W moim przekonaniu oraz zawodników i kibiców byliśmy lepszą drużyną tyle, że czasami zdarzały się rzeczy na które nie mieliśmy wpływu(śmiech).

Czym Niwka Was zaskoczyła bo daliście  sobie wbić dwa gole które Was jednak nie podłamało?
Niwka nie zaskoczyła nas niczym bo robili to czego się spodziewaliśmy czyli grali przez swojego lidera Bartłomieja Chwalibogowskiego. Niestety raz nie udało nam się Go zatrzymać i strzelił nam bramkę.  Z kolei pierwszą straciliśmy przypadkowo przy wybiciu głową naszego zawodnika piłka odbiła się od pleców Kyrcza i spadła w polu karnym pod nogi zawodnika Niwki.

Mówi Ci coś imię i nazwisko zawodnika Bartłomiej Chwalibogowski ? "Napsuł" Wam krwi w tym meczu?
Z tego co kojarzę to były ligowiec...a tak poważnie to chyba nie ma osoby, która by Go nie znała w naszej lidze. Co do napsutej krwi świadczy o tym Jego bramka, więc muszę powiedzieć, że TAK.

Punkt zwrotny w meczu?
Zapewne druga stracona bramka rozwścieczyła moich zawodników bo grali bardzo dobrze, ale ciągle nam przeszkadzano (śmiech), a gdy udało się nam strzelić  bramkę to kolejna była kwestią czasu. Szkoda, że mieliśmy go tak mało.

Niwka Was zlekceważyła przy 0:2?
Czy zlekceważyła to nie wiem. Choć myślę, że poczuli się pewnie i nie spodziewali się, że Łazy podniosą się po ciosie na 0:2. Mecz ten pokazał charakter mojej drużyny, który był w każdym meczu lecz brakowało trochę szczęścia.

Teraz derby ze Źródłem Kromołów które przegrało ze Szczakowianką przez co będą chcieli zmazać plamę po porażce, macie na nich plan?  Zadowoli Was remis ?
Derby zawsze podkręcają atmosferę piłkarską na każdym poziomie ligowym. Więc po pierwsze życzę sobie i kibicom, aby ten mecz był ciekawy, a nie jak to często bywa nudny jak „flaki z olejem”. Co do naszego przeciwnika  nie ważne czy ostatni mecz wygrali czy przegrali ważne, że znamy ich mocne strony i ich boisko, więc będziemy się starali wyeliminować mocne strony Źródła, aby trzy punkty pojechały do Łaz.

foto: Paulina Klimek Photography
źródło: 
własne

VIDEO