Drama Zbrosławice vs Źródło
15:00 | Ptakowice 1
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

IWIŃSKI: Wchodząc na te parę minut w spotkaniu z Niwką cieszyłem się jak małe dziecko

Czy jesteś zadowolony z punktu zdobytego z Niwką ?
Jesteśmy zadowoleni z tego punktu przede wszystkim ze względu przebiegu meczu a także dlatego, że mieliśmy swoje problemy przed tym meczem.

Byliście lepsza drużyna jednak czujesz ze nie wszystko poszło po Waszej myśli?
Mecz miał wyrównany przebieg i sytuacji nie było zbyt wiele w tym spotkaniu. Przypadkowo stracona bramka zmusiła nas do zmiany stylu gry.

Czym Niwka Was zaskoczyła bo daliście  sobie wbić dwa gole które Was jednak nie podłamało?
W sumie to Niwka niczym specjalnym nas nie zaskoczyła, drużyna pokazała charakter i kolejny raz zagrała do końca.

Mówi Ci coś imię i nazwisko zawodnika Bartłomiej Chwalibogowski ? "Napsuł" Wam krwi w tym meczu?
Oczywiście że tak , graliśmy wspólnie w Zagłębiu Sosnowiec jakieś 15 lat temu. Bartek to świetny zawodnik co udowodnił w tym meczu strzelając piękną bramkę.

Punkt zwrotny w meczu?
Bramka zdobyta na 1:2 dodała nam wiary że nie wszystko stracone w tym meczu. Chłopaki poczuli że jeszcze wszystko możliwe.

Niwka Was zlekceważyła przy 0:2?
Prowadząc 2:0 do 85 minuty zawodnicy AKS nie dopuszczali myśli, że w tym meczu może stać się im krzywda . Jednak nasza determinacja w końcówce spotkania spowodowała to że to my mogliśmy zejść po tym meczu z podniesionymi głowami.

Teraz derby ze Źródłem Kromołów które przegrało ze Szczakowianką przez co będą chcieli zmazać plamę po porażce, macie na nich plan?  Zadowoli Was remis ?
Mecz ze Źródłem na pewno będzie ciężkim spotkaniem ,szczególnie ze boisko w Kromołowie jest specyficzne i zawodnicy Źródła czują się tam bardzo dobrze. Jestem przekonany że trener Maciążek jak zawsze odpowiednio zmobilizuje chłopaków przed tym meczem. Czy remis nas zadowoli? Myślę że mamy młody zespół który nie kalkuluje o grać będzie o zwycięstwo.

Jak długo trwał rozbrat  z boiskiem? Jakie to uczucie wrócić  po tak długim czasie? Teraz walka o wyjściowy skład?
W zasadzie od listopada 2015 roku można powiedzieć ze nie mogę trenować na pełnych obciążeniach. A wchodząc na te parę minut w spotkaniu z Niwką cieszyłem się jak małe dziecko. Na chwilę obecną sprawy prywatne nie pozwalają mi trenować z zespołem. Aczkolwiek w tym tygodniu będę się przygotowywał do spotkania ze Źródłem.

źródło: własne