16:00 | Jaworzno
niedziela, 23 wrzesień 2018
Łazowianka II vs Skalniak
16:00 | Wiejska 1, Łazy

ORŁOWSKI: Nie udało się. Nie dojechaliśmy na mecz w pierwszej połowie, graliśmy za wolno, ospale

Nie udało się. Nie dojechaliśmy na mecz w pierwszej połowie, graliśmy za wolno, ospale, nieskładnie, czytelnie i do tego popełniliśmy dwa poważne błędy przy straconych bramkach w pierwszej części meczu. W przerwie chcieliśmy to zmienić, ale w 23 sekundzie znowu wielbłąd i jest 0-3. O dziwo wtedy zaczęliśmy w końcu grać i strzelamy szybko bramkę na 1-3. Niestety jak się popełnia kolejny mega wielbłąd i do tego tym razem wypadło na będącego świetnej formie Iwaniuka, to robi się 1-4 i wydaje się, że to podcina skrzydła. Nic bardziej mylnego i walczymy do końca o bramki i strzelamy dwie, a na czwartą nie pozwolił nam już czas - powiedział Radosław Orłowski.

Swoje znakomite piłkarskie umiejętności udowodnił Złoty i ustrzelił hattricka. Szkoda, bo gdzieś zgubiliśmy pewność siebie i borykamy się z poszukiwaniem optymalnego ustawienia w obronie pod nieobecność Kijasa, który jeszcze przynajmniej przez dwa trzy tygodnie nie wesprze nas po poważnej chorobie. Do tego w tym meczu nie zagrał chory Głowa i kontuzjowany Staszczyszyn, a po 7 dniowej chorobie był Słomski. Musimy wrócić jak najszybciej na ścieżkę zwycięstwa i tutaj moim zawodnikom gratuluję pokazanego charakteru w drugiej połowie - dodał trener Tęczy Błędów Radosław Orłowski po porażce swojej drużyny ze Szczakowianką Jaworzno.

źródło: Facebook