16:00 | Jaworzno
niedziela, 23 wrzesień 2018
Łazowianka II vs Skalniak
16:00 | Wiejska 1, Łazy

SZADKOWSKI: Gdyby mecz trwał jeszcze pięć minut, to byśmy go przegrali, podczas gdy spokojnie powinniśmy go wygrać.

Po naszej stronie było doświadczenie, natomiast Zagłębie miało trzech chłopaków z pierwszej drużyny, tyle, że analizując pierwszą połowę, to nie zrobili oni tzw. sztycha. Wykorzystaliśmy część sytuacji, bez poprzeczki i dwóch takich 50 procentowych, ale zagraliśmy bardzo dobrze i agresywnie tak jak powinno to wyglądać. Przy 4-0 nawet jak rywal jest bardziej wybiegany, to na naszym boisku powinniśmy wywalczyć trzy punkty. Niestety nie zrobiliśmy w tym kierunku nic w drugiej połowie, żeby osiągnąć korzystny wynik, w ciągu dwóch minut tracimy dwie bramki i posypało się. Gdyby mecz trwał jeszcze pięć minut, to byśmy go przegrali, podczas gdy spokojnie powinniśmy go wygrać. Jak niektórzy zawodnicy przechodzą obok meczu, to tak się kończy, niech to będzie nauczka na przyszłość i zobaczymy jak będzie dalej. Bramkarz rywala wybronił dwie ciężkie sytuacje, raz przy uderzeniu Krystiana, a drugą po wolnym Skrzypka z 90 minuty - powiedział grający szkoleniowiec Źródła Kromołów.

Jest mi przykro, ale żyć trzeba dalej. Mieliśmy problem już przed meczem z kontuzjami, ponieważ nie mógł grać Gajewicz, Sokołowski i problem się zrobił bo w formacji obronnej wyglądaliśmy dziś słabo w drugich 45 minutach. Póki w pierwszej połowie funkcjonowała cała drużyna, to wyglądało to fajnie,  jak nam brakło siły, to zaczęło się sypać, ale jako doświadczona drużyna powinniśmy dowieźć ten wynik. Dwóch zawodników z pierwszej drużyny zrobiło swoją pracę, Malheiro w drugiej połowie świetnie się spisywał, a Rzońca okazał się królem środka. - dodał Bogdan Szadkowski po remisie z rezerwami Zagłębia Sosnowiec.

źródło: regionalnapilka.pl