16:00 | Jaworzno
niedziela, 23 wrzesień 2018
Łazowianka II vs Skalniak
16:00 | Wiejska 1, Łazy

STROJCZYK: To nie możliwe fizjologicznie, żeby zespół, który trenuje 7 razy w tygodniu nie zabiegał zespołu, który trenuje 2-3

Ja czuje niedosyt, w pierwszej połowie wyglądaliśmy tak jakbyśmy po raz pierwszy wyszli grać w piłkę. Lekcję już odrobiliśmy przed meczem i zwracaliśmy uwagę na auty, które drużyna z Kromołowa ma bardzo dobrze opracowane, dodatkowo dochodzi wysoki zespół, tym czasem brak koncentracji i brak jakieś wiary spowodował stratę czterech bramek. Trzeba dodać, że boisko rywala jest małe, a trawa też była wysoko przycięta, co utrudniało nam wykorzystanie atutów gry w piłkę. Co do zawodników Callum zrobił różnicę. Ja jednak nadal czuje niedosyt, bo praktycznie Źródło w drugiej połowie nie miało sytuacji i mogliśmy się pokusić o trzy punkty. Radek Syguła dołączył do nas półtora tygodnia temu, ponieważ wcześniej szukał klubu w wyższej lidze - powiedział szkoleniowiec rezerw Zagłębia Sosnowiec.

Wrócił do nas i coraz bardziej się wprowadza w zespół, dlatego liczymy na jego doświadczenie w kolejnych meczach. Adrian w pierwszej połowie mógł przy tych autach lepiej się zachować, ale jest młodym zawodnikiem, który się uczy i ma szukać tej gry na przedpolu. Mam nadzieję, że po tym meczu wyciągnę dużo pozytywnych wniosków. Rzut wolny z 90 minuty wyszedł mu tak, jak całemu zespołowi druga połowa. Nie jest to możliwe fizjologicznie, żeby zespół, który trenuje siedem razy w tygodniu nie zabiegał zespołu, który trenuje 2-3 w tygodniu i którego zawodnicy idą do pracy i pracują. To jest nasza mocna strona i z tego będziemy korzystać - dodał szkoleniowiec rezerw Zagłębia Sosnowiec Mariusz Strojczyk.

źródło: regionalnapilka.pl