niedziela, 23 wrzesień 2018
Łazowianka II vs Skalniak
16:00 | Wiejska 1, Łazy

PIĘTKA: Moi zawodnicy bardzo dobrze reagują kiedy tracimy pierwsi bramkę

Chciałem pogratulować chłopakom zwycięstwa , był to bardzo ciężki mecz szczególnie w drugiej połowie. Pierwsze minuty należały do gości gdzie po 4 minutach gry wyprowadzają kontrę i strzelają nam bramkę. W tym sezonie moi zawodnicy bardzo dobrze reagują kiedy tracimy pierwsi bramkę, co świadczy że po 20 minutach prowadziliśmy 4;1, kluczowa sytuacja miała miejsce w 25 minucie i to zaważyło że zamiast gości dobić daliśmy im nadzieje na korzystny wynik. Wojtek Śmiłowski przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gości po czym z tej samej akcji goście nas kontrują i jest 4:2. Druga połowa bardzo wyrównana gra z obu stron oraz festiwal nie trafionych sytuacji. Dwa razy trafiamy w słupek oraz poprzeczkę, drużyna z Psar w 90 minucie strzela bramkę na 4;3. Cieszymy się z wygranej i już myślimy  o meczu z Preczowem - powiedział po wygranym meczu cztery do trzech meczu z Iskrą Psary trener Przemszy Okradzionów Kamil Piętka.

źródło: własne