sobota, 30 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Śląsk
15:30 | Moniuszki 10
niedziela, 24 marzec 2019
Łazowianka vs Szczakowianka
11:00 | ul. Wiejska 1, Łazy
sobota, 30 marzec 2019
Sokół Orzech vs Źródło
16:00 | Wieczorków 41
niedziela, 24 marzec 2019
Tęcza Błędów vs Górnik Wojkowice
15:30 | Zagórze 51, Błędów

Sparing Warty Zawiercie odowałny

Padający od początku tygodnia deszcz przeszkodził w rozegraniu środkowego sparingu Gwarka Tarnowskie Góry z Wartą Zawiercie. Mecz kontrolny miał odbyć się w Zawierciu, jednak z uwagi na obfite opady deszczu gospodarze nie byli w stanie doprowadzić boiska do używalności. Drużyna Gwarka i Warty środowe popołudnie spędziły zatem na własnych obiektach. Podopieczni Sebastiana Stemplewskiego udali się na trening na boisku ORZEŁ ze sztuczną nawierzchnią.

Tarnogórzanie zamiast meczu kontrolnego z reprezentantem pierwszej grupy „Haiz” IV Ligi Śląskiej musieli zadowolić się treningiem na stadionie przy ul. Wojska Polskiego. Sztab trenerski Gwarka przygotował dla swoich podopiecznych jednak odpowiedni zestaw ćwiczeń, dzięki czemu założone na dzisiejszy dzień założenia przynajmniej w połowie mogły zostać spełnione. Trener tarnogórzan Krzysztof Górecko wraz z kierownictwem klubu usilnie poszukiwał boiska zastępczego na dzisiejsze spotkanie, jednak ostatecznie drużyna została w Tarnowskich Górach.

Niestety dzisiaj sparing w Zawierciu nie doszedł do skutku, ponieważ pogoda nam wszystkim pokrzyżowała plany. W związku z tym nie wsiedliśmy do autokaru na mecz i zostaliśmy na miejscu. Nastąpiła szybka zmiana planów i przeprowadziliśmy trening na obiekcie Gwarka. Zaplanowaliśmy także dodatkowy sparing w przyszłą środę tak, aby każdy zawodnik przed sezonem ligowym rozegrał jedno, całe spotkanie i do tego będziemy zmierzać - powiedział trener Gwarka Tarnowskie Góry Krzysztof Górecko

Kolejne spotkanie kontrolne podopieczni Sebastiana Stemplewskiego rozegrają w najbliższą sobotę. Rywalem będzie drużyna Przyszłości Ciechowice (Okręgówka).

SPARINGI LATO
SPARINGI LATO

źródło: tsgwarek.pl
foto: własne

VIDEO