sobota, 20 październik 2018
Slavia Ruda Śląska vs Warta Zawiercie
11:00 | Sosinki 1
sobota, 20 październik 2018
Łazowianka vs Sokół Orzech
15:00 | ul. Wiejska 1, Łazy
sobota, 20 październik 2018
Drama Zbrosławice vs Źródło
15:00 | Ptakowice 1
sobota, 20 październik 2018
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

Sparingi lato 2018 [V]

5 sierpnia 2018 - niedziela
LKS ŻYGLIN 3:0 MKS PORĘBA
więcej...
Puchar Polski: LTS WIERBKA 5:0 ORZEŁ KWAŚNIÓW GÓRNY
Przemysław Lis 36 , Dawid Bartos 67, 75, Kamil Ziaja 69, Artur Musialski 81
Puchar Polski: SPARTAK CHARSZNICA 0:2 PILICZANKA PILICA
Bartosz Goncerz 53, Łukasz Musialski 83
AKS NIWKA SOSNOWIEC 1:4 GÓRNIK MYSŁOWICE
? - ?, ?, ?, ?
4 sierpnia 2018 - sobota
POLONIA PORAJ 0:1 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
KS GIEBŁO 0:1 SKALNIAK KROCZYCE
?
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 5:4 ŁAZOWIANKA ŁAZY
więcej...
PRZEMSZA SIEWIERZ 3:2 DRZEWIARZ JASIENICA
Gielza(k), Niesyto, Ból - Kozielski, Testowany
MKS MYSZKÓW 2:8 WARTA DZAŁOSZYN
?, ? - Jardel x2, Kudryś, Korbela, Nowakowski 2, Marchewka, Testowany
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 4:1 UNIA OŚWIĘCIM
Knapik x2, Cygnar, Dyrda - Testowany
ZIELONI ŻARKI 0:6 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC
MKS LĘDZINY - AKS NIWKA SOSNOWIEC
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 4:1 BŁĘKITNI SARNÓW
Pajek, Tomczyk , testowany, testowany - Ciesielski
SZOMBIERKI BYTOM 0:1 UNIA TURZA ŚLĄSKA
Gładkowski
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:2 DECOR BEŁK
Hewlik, Kaciuba - Dymowski, Stryczka
SARAMCJA BĘDZIN 3:2 GÓRNIK WOJKOWICE
Testowany 46, Zawadzki, 68, 69 - Stępień 78, 87(k)
Puchar Polski: CONCORDIA KNURÓW 4:6 GWAREK ORNONTOWICE
?, ?, ?, ? - Maziarz x3, Mąka x2, Zdrzałek
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - GKS BEŁCHATÓW U-19
POLONIA BYTOM 10:0 SIELASIA MIECHOWICE
Szkatuła x2, Testowany, Giełażyn x3, Czypionka, sam., Wojtkowiak, Pośpiech
SLAVIA RUDA SLĄSKA - WILKI WILCZA
UNIA KOSZTOWY 2:2 GKS II TYCHY
Wolny, Fahrenholt - Giel, K. Piątek
3 sierpnia 2018 - piątek
RKS GRODZIEC 1:1 TĘCZA BŁĘDÓW
Stanisławski 45 - Głowa 58
AKS NIWKA 4:3 LKS RAJSKO
Tukaj x3, Chwalibogowski - ?, ? ,?

1 sierpnia 2018 - środa
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 10:1 JURAJSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA WARTA ZAWIERCIE
więcej...
MKS PORĘBA 1:3 ŁAZOWIANKA ŁAZY
więcej...
ORZEŁ MOKRE 6:4 SKALNIAK KROCZYCE
więcej...
WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 0:7 POLONIA PORAJ
samobójcza 3, Psonka 13, Piwiński 30, Testowany 45, 85, Pawłowski 87, Testowany 90
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 3:1 KS MYDLICE
Pawęzowski x2, Leśniak - Testowany
CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 4:2 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
?, ?, ?, ? - ?, ?
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 14-0 WAWEL WIREK
UNIA KOSZOTWY 4:2 NAPRZÓD LIPINY
Małkowski x2 Kowalski, Wolny - Testowany, Nowakowski
28 lipca 2018 - sobota

WARTA ZAWIERCIE 1:0 GKS RADZIECHOWY-WIEPRZ
więcej...
LTS WIERBKA – ŁAZOWIANKA ŁAZY
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 4:4 SKALNIAK KROCZYCE
więcej...
SPARTA SZCZEKOCINY 2:6 PILICZANKA PILICA
?, ? - ?, ?, ?, ?, ?, ?
SZOMBIERKI BYTOM 5:1 ORZEŁ MOKRE
Gwiaździński, Testowany, Terbalyan, Sawicki, Cichecki - Rzeźniczek
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 7:0 SIEMIANOWICZANKA
Wasiak x3, Lesik, Kaciuba, Nawrocki, sam.
PRZEMSZA SIEWIERZ 8:0 PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA
Niesyto x4, Ból x2, Tukaj, Gielza
RKS GRODZIEC 0:1 UNIA KOSZTOWY
Iwan
MKS MYSZKÓW 2:3 GKS II TYCHY
Andrzejewski, Testowany - Kokoszka, Fidziukiewicz
SARMACJA BĘDZIN 3:2 KS OLKUSZ 
Testowany A, Testowany B, Zawadzki - Smolarczyk, Szymański
GWAREK ORNONTOWICE 2:1 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI
Kacprzyk, Bartosiewicz - Testowany
POLONIA PORAJ 2:4 WARTA DZIAŁOSZYN
Wosiewicz, Testowany - Bąkiewicz, Marchewka, Korbela, Testowany
GÓRNIK PISAKI 3:3 GÓRNIK SOSNOWIEC
Testowany A, Testowany B, Żmuda - ?, ?, ?
POLONIA BYTOM 1:1 PODHALE NOWY TARG
Buchcik - ?
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 8:0 FORTUNA WYRY
Korzeniowski, Strzępek, Wujec x3, Szopa x2, Skorupa, Kot
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA – MKS TRZEBINIA
Skórski, Knapik - Górski
ZIELONI ŻARKI 2:3 SKRA II CZĘSTOCHOWA
Gliński, Konieczko - Gołębiowski, Siwek x2
MKS PORĘBA - KS ZŁOTY POTOK
ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA 3:2 UNIA ZĄBKOWICE
A. Maciążek 5, 37, 69 - ? 47, ? 46
28 lipca 2018 - niedziela
KS GIEBŁO 2:2 TRZY KORONY ŻARNOWIEC
Szlachta, Michał Sokołowski(k) - ?, ?

25 lipca 2018 - środa
SZOMBIERKI BYTOM 2:2 MKS TRZEBINIA
Morys, Testowany - Cząstka, Kowalik
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:5 UNIA KOSZTOWY
Wasiak, Kaciuba - Jacenik, Iwan x2, Małkowski, Wolny
MKS MYSZKÓW 1:1 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Testowany – Testowany
POLONIA PORAJ 5:0 POGOŃ KAMYK
Kowalski, Pawłowski, Testowany A, Testowany B, Testowany C
POLONIA PORAJ 0:2 APN ODRA WODZISŁAW
?, ?
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 4:1 ŁKS II ŁODŹ
Cygnar x2, Koziński, Wierzba – Nowak
ZIELONI ŻARKI 3:0 KS PANKI
Gliński x2, Machura
WARTA ZAWIERCIE 1:1 RUCH RADZIONKÓW

więcej...
.
MKS PORĘBA 2:1 ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
Oczko, Kirejew - ?
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2:2 PRZEMSZA KLUCZE
?, ? - Kulanty x2
ŁAZOWIANKA ŁAZY 2:2 ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
?, ? - ?, ?
21 lipca 2018 - sobota

PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 0:5 WARTA ZAWIERCIE
Mateusz Wawoczny x4, Testowany D(k)
ŁAZOWIANKA ŁAZY 2:0 TRZY KORONY ŻARNOWIEC
Bereda 31. Pierwocha 51
SZOMBIERKI BYTOM 2:0 GWAREK ORNONTOWICE
Testowany , Terbalyan
ŚLĄSKA ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:1 LKS GOCZAŁKOWICE
Testowany – Testowany
PRZEMSZA SIEWIERZ 1:2 CZECHOWICE-DZIEDZICE
Niesyto - ?, ?
RKS GRODZIEC 4:2 CYKLON ROGOŹNIK
Koch, Zalewski x2, Nawrocki - Jaguś, Abanda
MKS MYSZKÓW 1:1 ZIELONI ŻARKI
Testowany – Gliński
SARMACJA BĘDZIN 0:3 WILKI WILCZA
?, ?, ?
KS PANKI 3:2 POLONIA PORAJ
Testowany, Testowany - Testowany, Kowalczyk, Pasieka
GÓRNIK PIASKI 3:2 TĘCZA BŁĘDÓW
Żmuda x3 – Cieślik
POLONIA BYTOM 1:0 STAL BRZEG
Lachowski
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:1 KS OLKUSZ
Rejmanowski - ?
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:3 DECOR BEŁK
?, ?, ?
SIEMIANOWICZANKA 0:5 UNIA KOSZTOWY
Wolny, Testowany C,  Testowany D, Nowicki, Jarosz



18 lipca 2018 - środa
WARTA ZAWIERCIE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
więcej...
ŁAZOWIANKA ŁAZY 2:6 DRAMA ZBROSŁAWICE
więcej...
PRZEMSZA SIEWIERZ 0:3 SKRA CZĘSTOCHOWA
więcej...
MKS MYSZKÓW 4:1 LOTNIK KOŚCIELEC
Zieliński, Andrzejewski, Testowany A, Testowany B - ?
GWAREK ORNONTOWICE 1:4 WILKI WILCZA
sam. - Boczar, Gajewski, Żyrkowski, Buchalik
POLONIA PORAJ 2:1 ZNICZ KŁOBUCK
Kowalski, sam.- Testowany
POLONIA BYTOM 4:1 SOŁA OŚWIĘCIM
Giełażyn x2, Czernysz, Lachowski - ?
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:2 REKORD BIELSKO-BIAŁA
Wróbel, Waliczek
ZIELONI ŻARKI - KS PANKI
odwołany z powodu zalanego boiska
14 lipca 2018 - sobota

WARTA ZAWIERCIE 3:3 ZIELONI ŻARKI
więcej...
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:2 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
więcej...
SKALNIAK KROCZYCE 2:4 PILICZANKA PILICA
więcej...
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:2 KS OLKUSZ
Wasiak x2, Kaiser - Szymański, Barczyk
PRZEMSZA SIEWIERZ 0:3 GKS II TYCHY
Banaś, Augustyniak, Szumilas
RKS GRODZIEC 2:1 NIWY BRUDZOWICE
Nawrocki x2 - Kędzierski
GWAREK ORNONTOWICE 1:1 DĄB GASZOWICE
Mąka - Reguła
POLONIA PORAJ 5:0 UNIA MASŁOŃSKIE
Testowany, Kowalski, Piwiński, Wosiewicz, Psonka
POLONIA BYTOM 4:0 DECOR BEŁK
Lachowski, Radzewicz x3

SPARINGI LATO
SPARINGI LATO

źródło: własne
foto: własne

VIDEO