sobota, 2 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Stal Bielsko-Biała
11:00 | Moniuszki 10
sobota, 23 luty 2019
Łazowianka Ł vs LTS Wierbka
15:00 | Moniuszki 10, Zawiercie
sobota, 23 luty 2019
Źródło vs Jura Niegowa
15:00 | ul. Browar 7 , Kromołów
sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

SPARING: Sklaniak 2:4 Piliczanka

14 lipca 2018, 17:00 - Kroczyce (Sportowa 1)
SKALNIAK KROCZYCE 2:4 PILICZANKA PILICA
Sytniowski 28, Testowany 41- Goncerz 38(k), Ł. Musialski 46, Janicki 71, Testowany D 90

SKALNIAK: Ciszewski - Mroziński, Kozłowski, Czubala, Kania, Dudek, Sytniowski, Cupiał, Dawid Wasik, Testowany. Grali także: Junior  A, Junior B.

PILICZANKA: Kantor - M. Węglarz, Jajkiewicz, Janicki, Kalamat - Testowany A, Testowany B, Testowany C, Goncerz, Ł. Musialski - Testowany D. Grali także: Kowalczyk, Gałecki, D. Musialski, Słowik,W. Banasik, Karpała, Słowikowski.

Za Piliczanami pierwszy letni test-mecz. W sobotę na boisku w Kroczycach fajerwerków w ich grze nie było, ale piłkarze mają w nogach tylko jeden trening, (te po letniej przerwie wznowili w czwartek). Pierwsza połowa ze wskazaniem na gospodarzy, którzy zeszli na przerwę z bramką przewagi, dla „ żółto-czarnych” trafili: Sytniowski w 28 minucie i płaskim strzałem zawodnik Testowany 13 minut później. Piłkarze GMLKS-u także mieli swoje szanse. Bliscy napoczęcia Skalniaka byli w minucie 14, gdy po błędzie bramkarza nieznacznie z „wolnego” chybił młodszy z braci Musialskich. 33 minucie także nieznacznie się pomylił testowany napastnik, bijąc w”długi”, a 5 minut później po faulu na testowanym pomocniku karnego spożytkował Goncerz doprowadzając wówczas do remisu.

Druga połowa ze wskazaniem na gości. W pilickich szeregach sporo zmian, które miały pozytywny wpływ na grę. Piliczanie nie mogli zacząć lepiej. Poszli do końca, zmusili do błędu bramkarza, który wyszedł i gdy mijała 45 sekunda odsłony piłkę do sieci skierował Ł. Musialski, doprowadzając do remisu. 3 minuty później powinien paść kolejny gol dla. „Żółto czarnych”. Ponownie bramkarz wyszedł, a futbolówki do sieci nie zdołał wepchnąć Słowik. 20 minut przed końcem gospodarzy opuściło szczęście. Piliczanie wywalczyli wówczas rzut wolny, bramkarz Skalniaka wygonił całą drużynę za szesnastkę, ale pułapka ofsajdowa się nie udała. Najlepszy start do futbolówki dorzuconej ze stałego fragmentu miał Janicki, który wykorzystał „setkę” miejscowych w ostatniej minucie dobił testowany napastnik.

SPARINGI LATO
SPARINGI LATO

źródło: piliczanka.futbolowo.pl
foto: piliczanka.futbolowo.pl

VIDEO