sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

Sparingi zimowe 2019 [XI]

10 marca 2019 roku
POLONIA BYTOM 0:0 DECOR BEŁK

RKS GRODZIEC 5:0 TĘCZA BŁĘDÓW
Zalewski, Stanisławski, Stefański, Sadowski, Krzos
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 0:1 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:2 MKS MYSZKÓW
Andrzejewski x2
UNIA KOSZTOWY 7:0 MK KATOWICE
Chrabąszcz, Jacenik, Borek, Małkowski, Jakubczyk, Jarosz, Wilk
SZOMBIERKI BYTOM 3:0 AKS MIKOŁÓW
Malicki, Zając x2
PRZEMSZY SIEWIERZ 3:1 KS OLKUSZ
Niesyto, Tutaj, Sawicki - ?
SARMACJA BĘDZIN 10:0 SARAMCJA II BĘDZIN
Bała, Zawadzki x3, samobójcza, Tyszczak x5
GWAREK ORNONTOWICE 0:1 DĄB GASZOWICE
?
ZIELONI ŻARKI 2:1 OSTOJA ŻELISŁAWICE
Gliński, Zachara - ?
ŁAZOWIANKA ŁAZY 0:1 GÓRNIK PIASKI
więcej...
GÓRNIK WOJKOWICE 2:1 VICTORIA JAWORZNO
PILICZANKA 4:2 KS ZŁOTY POTOK
Ł. Musialski 12, Ueliton Alexandre 58, 85, Jajkiewicz 67 - ? 62, ? 72
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 7:1 FABLOK CHRZANÓW
Frąckowiak 2, Cygnar, Dębski 2, Wojciechowski, Kruczek
DRAMA ZBROSŁAWICE 2:0 OBORNIKI ŚLĄSKIE
?, ?
ORZEŁ MIEDARY 6:0 OLIMPIA BORUSZOWICE
Kocot 2, Daszkiewicz Dariusz 2, Prymka, Muzylowski
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
? - ?, ?
AKS NIWKA SOSNOWIEC 2:1 NIWY BRUDZOWICE
Stachowicz, Hamerski - Szydłowski
ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 0:2 SOŚNICA GLWICE
?, ?
CYKLON ROGOŹNIK 10:2 STRAŻAK NOWA WIEŚ
PILICZANKA II PILICA 9:1 ORZEŁ KWAŚNIÓW GÓRNY
D. Musialski x3, Słowik x2, D. Węglarz, Majewski, Tokarski, Banasik - ?
ŁAGISZA 2:2 SPARTA KATOWICE
Bartoszek x2 - ?, ?
GÓRNIK BOBROWNIKI 3:0 ŁTS ŁABĘDY
Kosak x2, Gawliński
KP SARNÓW 4:3 KP PRECZÓW
Kręciwilk, Szkatulski, Keller, Ciesielski - ?, ?, ?
CKS CZELADŹ 2:0 ZEW SOSNOWIEC
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 6:5 SARMACJA II BĘDZIN
GÓRNIK SOSNOWIEC 1:4 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
SKALNIAK KROCZYCE 2:0 JURA NIEGOWA
Bojanek, Haładus
ZGODA BYCZYNA 0:8 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO
UNIA ZĄBKOWICE 5:5 LASKOWIANKA LASKI
MKS PORĘBA 2:3 PRZEMSZA KLUCZE
KS GIEBŁO 4:5 LEGION BYDLIN



2 marca 2019 roku
POLONIA BYTOM 2:1 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

Lachowski, Stefański - Pikula(k)
MKS KLUCZBORK 7:0 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
Szewczyk, Krauz, Reisch, Nitkiewicz (k), Michalewski, samobójczy, Szepeta
RKS GRODZIEC 2:1 GKS II TYCHY
Waśniewski, Barchan - ?
WARTA ZAWIERCIE 2:1 GÓRNIK ZABRZE U19
więcej...
POLONIA PORAJ 0:2 REKORD BIELSKO-BIAŁA
Sobik, Wróbel
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:2 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE
? - Jikia, Hewlik
AKS MIKOŁÓW 0:3 UNIA KOSZOTWY
Borek, Małkowski x2
SZOMBIERKI BYTOM 2:0 RUCH RADZIONKÓW
Pytlik x2
SARMACJA BĘDZIN 0:1 WILKI WILCZA
?
GWAREK ORNOTOWICE 1:2 DECOR BEŁK
Maziarz - ?, ?
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 2:1 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
?, ? - ?
MKS MYSZKÓW 1:3 RUCH CHORZÓW U18
Bobryk - Iwanek, Peda, Dąbrowski
ZIELONI ŻARKI 3:2 PIAST PRZYRÓW
Gliński, Zachara, Gordel – Wiśniewski, Sikora
GÓRNIK PIASKI 2:0  LKS BRZEŹCE
Herasymov, Cepek
GÓRNIK WOJKOWICE 3:3 CKS CZELADŹ
Stępień, Szopa I, Gwiazda - Muszalik, Kużdżał, Ryczko
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 2:2 UNIA OŚWIĘCIM
Frąckowiak x2 - ?, ?
DRAMA ZBROSŁAWICE 6:3 UNIA KALETY
Borowiec x2, Mrozek, Koszny, Halama x2 - ?, ?, ?
ORZEŁ MIEDARY 7:1 SILESIA MIECHOWICE
Daszkiewicz Paweł, Miszok, Foszmanczyk, Kajda, Daszkiewicz Dariusz, Jaworek, Kocot - ?
TĘCZA BŁĘDÓW 0:3 VICTORIA JAWORZNO
Kijas, Skrzypek, Baran
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 7:1 KS OLKUSZ
więcej...
AKS NIWKA SOSNOWIEC 3:0 GÓRNIK LĘDZINY
Majchrzak, Baran x2
ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 3:2 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
Budny, Żyłka, Hanel - ?, ?
ŁAZOWIANKA ŁAZY 1:1 CYKLON ROGOŹNIK
więcej...
SOKÓŁ ORZECH 1:4 CZARNI KOZŁOWA GÓRA
? - ?, ?, ?, ?
GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:3 SPARTA LUBLINIEC
Tomala, Kosak, Chwolik, Suder – Skolik x2, Wesołowski
NIWY BRUDZOWICE 2:2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U19
Kędzierski, Jedynak - ?, ?
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 18:4 CENTURIA CHECHŁO
GÓRNIK SOSNOWIEC 1:3 KS MYDLICE
PILICZANKA PILICA 2:3 SKALNIAK KROCZYCE
więcej...
KS PRECZÓW 1:6 HETMAN KATOWICE
OSTOJA ŻELISŁAWICE 12:1 LKS MRZYGŁÓD
KLUB SPORTOWY GMINY PSARY 5:4 KS BOBROWNIKI
RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 2:2 ISKRA PSARY
Lis, Piasczyński -  Sośniak, Gęborski
LEGION BYDLIN 5:4 KS GIEBŁO
Jagła, Kocjan, Mól, Osowski, Przewłoka - Barczyk x4

24 lutego 2019 roku
MKS PORĘBA 6:2 PILICZANKA PILICA
więcej...

23 lutego 2019 roku
POLONIA BYTOM 3:3 RUCH ZDZIESZOWICE
Lachowski x3 - Nowosielski, Zapotoczny, Czapliński
LKS GOCZAŁKOWICE 2:1 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁWICE
Plizga, Jonda - Kaiser
POLONIA PORAJ 11:2 OLIMPIA TRUSKOLASY
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3 MKS TRZEBINIA
Machalski, Jędrzejczyk - Górka, Kalinowski, Szczurek
SZOMBIERKI BYTOM 0:1 POLONIA ŁAZISKA
Bajor
PRZEMSZA SIEWIERZ 1:5 DRZEWIARZ JASIENICA
Nowak - Kołodziej x2, Sekuła, Pindera, Łoś(k)
SARMACJA BĘDZIN 2:0 RADZIEWCHOWY-WIEPRZ
Testowany, Kowalczyk
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 8:1 ORZEŁ KIEDRZYN
MKS MYSZKÓW 0:0 GKS II TYCHY
ZIELONI ŻARKI 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA U-19
GÓRNIK PIASKI 6:0 ORZEŁ BABIENICA/PSARY
Nwagwu, Cepek, Paduch, Testowany
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 4:3 SPARTA KATOWICE
Frąckowiak x3 Testowany - Todorski x2, Wlaź
DRAMA ZBROSŁAWICE 7:2 SIELSIA MIECHOWICE
Cziba 3, Stolarczyk, Lindner, Chmurczyk, Kochel - ?, ?
ORZEŁ MIEDARY 5:2 ORZEŁ KIEDRZYN
Kajda x2, Daszkiewicz Paweł, Kocot, Jaworek - ?, ?
SIEMIANOWICZANKA 0:0 AKS MIKOŁÓW
TĘCZA BŁĘDÓW 2:1 KP SARNÓW
Baran, Zimosz - Gorgoń
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 6:3 JURA NIEGOWA
Testowany A x2, Testowany B, Gajewicz, Pasternak, Kozłowski - Haładus, Cupiał, Latos
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 3:1 LOKOMOTIVA KOSICE
ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2:1 TĘCZA WIELOWIEĆ
Michna, Stryjakiewicz - Michalski
CYKLON ROGOŹNIK 3:0 POLONIA BYTOMA U-19
Gruszka, Wściubiak, Przybyłek
SPARTA LUBLINIEC 4:2 SOKÓŁ ORZECH
Skolik x2, Michalak, Krawczyk - ?, ?
ŁAGISZA 2:5 CKS CZELADŹ
Bartkiewicz, Wiśniewski - ?, ?, ?, ?, ?
GÓRNIK BOBROWNIKI 1:5 CZARNI KOZŁOWA GÓRA
NIWY BRUDZOWICE 4:5 VICTORIA JAWORZNO
Sadowski 2, Szydłowski, Rybak - ?, ?, ?, ?, ?
SKALNIAK KROCZYCE 0:0 HETMAN KATOWICE
KS PRECZÓW 3:1* 1FC KATOWICE
Przerwany w 55 minucie przerwany niesportowe zachowanie zawodników
OSTOJA ŻELISŁAWICE 5:3 LZS PRZYGŁÓD
KSGP 1:3 KS PIEKARY ŚLĄSKIE
ZGODA BYCZYNA 1:4 TĘCZA TENCZYNEK
UNIA ZĄBKOWICE 0:0 BŁYSK ZEDERMAN
ISKRA PSARY 1:3 ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
Wojtas - Makuch, Zgoda, Kurzaczek

20 lutego 2019 roku
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 1:6 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
POLONIA BYTOM 2:1 GÓRNIK ZABRZE U-19
Skrzypiński, Lewicki - ?
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:2 LKS GOCZAŁKOWICE
Kaiser - Plizga, Jonda
UNIA KOSZTOWY 1:2 PODLESIANKA KATOWICE
? -  Rosiński x2
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:3 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
Szpoton 26(k), Skorupa 44 - Cymerys 50(k), Joachim 88, Korzus 90
ŁAZOWIANKA ŁAZY 3:3 PRZEMSZA OKRADZIONÓW

?, ?, ? - Jakubczyk, Tomczyk, Piętka W
16 lutego 2019 roku
POLINIA BYTOM 1:3 UNIA TURZA ŚLĄSKA
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:3 GÓRNIK II ZABRZE
RKS GRODZIEC 2:0 JÓZEFKA CHORZÓW
Błach, Sadowski
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:2 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
POLONIA PORAJ 2:1 WARTA DZIAŁOSZYN
Kowalski 24, Mielczarek 40 - Marchewka 53
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 12:0 GÓRNIK WOJKOWICE
Kowalczyk, Machalski, Koziński, Testowny C x3, Jędrzejczyk x3, Dyrda, Misztal, Bąk
UNIA KOSZTOWY 2:2 SIEMANOWICZANKA
Jarosz, Chrabąszcz - Mieszczak x2
PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2 CYKLON ROGOŹNIK
Testowany A, Testowany B - Jaguś, Gruszka
GWAREK ORNOTOWICE 3:3 DRZEWIARZ JASIENICA
Kasprzyk, Maziarz, Testowany - Królak, Profic, Gajda
MKS MYSZKÓW 0:2 ZNICZ KŁOBUCK
Wolski, Wojtyra
ZIELONI ŻARKI 5:0 SKLANIAK KROCZYCE
GÓRNIK PIASKI 2:2 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
Bernaś, Nwagwu - ?, ?
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2:1 PILICZANKA PILICA
więcej...
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 2:3 LKS GOCZAŁKOWICE
DRAMA ZBROSŁAWICE 0:2 JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE
TĘCZA BŁĘDÓW 9:0 UNIA ZĄBKOWICE
 Skrzypek x3, Pieniążek x2, Baran x2 Kijas, Słomski
AKS NIWKA SOSNOWIEC 1:0 PRZEMSZA OKRADZIONÓW
Tukaj
ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 10:1 ROZBARK BYTOM
Polak, Drabik 2, Testowany 3, Zygmunt, zt 2, sam
MKS PORĘBA 3:1 TRZY KOTONY ŻARNOWIEC
więcej...
KS GIEBŁO 3:4 LTS WIERBKA
Barczyk, Głąb 2 - Bartos, Koniec x2, samobójczaM
13 lutego 2019 roku
POLONIA BYTOM 5:1 PNIÓWEK PAWŁOWICE
Lachowski, Budzik, Fornalczyk, Makowski, Bębenek - ?
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:3 GÓRNIK II ZABRZE
?, ?, ?  
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3:1 AKS MIKOŁÓW
Testpwany, Moritz, Rejmanowski - ?
GÓRNIK PIASKI 0:2 TĘCZA BŁĘDÓW
więcej...
SZCZAKOWIANKA 7:2 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO
?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - ?, ?
SOKÓŁ ORZECH 2:3 GÓRNIK SOSNOWIEC
?, ? - Jarosz x2, Pałąsz C

10 lutego 2019 roku
KS PRECZÓW 3:9 ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA
OSTOJA ŻELISŁAWICE 4:3 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
ISKRA PSARY 2:4 SARMACJA II BĘDZIN
MKS PORĘBA 11:1 STRAŻAK NOWA WIEŚ

9 lutego 2019 roku
POLONIA BYTOM 2:2 SOŁA OŚWIĘCIM
ŚLĄSKA ŚWIĘTOCHŁWOICE 2:3 LKS BEŁK
RKS GRODZIEC 1:0 MKS KLUCZBORK
POLONIA PORAJ 6:0 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:4 UNIA OŚWIĘCIM
UNIA KOSZTOWY - DRZEWIARZ JASIENICA
SZOMBIERKI BYTOM 1:0 ORZEŁ MIEDARY
PRZEMSZA SIEWIERZ 5:4 ORZEŁ MOKRE
SARMACJA BĘDZIN 3:2 ROZWÓJ KATOWICE U19
GWAREK ORNONTOWICE 3:2 UNIA RACIBÓRZ
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:3 KORONA KIELCE U19
MKS MYSZKÓW ?:? LKS LĘDZINY
ZIELONI ŻARKI ?:? UNIA SĘDZISZÓW
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1 WILKI WILCZA
GÓRNIK PIASKI 3:3 ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 2:3 ISKRA PSZCZYNA
DRAMA ZBROSŁAWICE 4:1 CZARNI KOZŁOWA GÓRA
SIEMIANOWICZANKA 3:0 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
TĘCZA BŁĘDÓW 2:1 NIWY BRUDZOWICE
PILICZANKA PILICA 1:4 HETMAN WŁOSZCZOWA
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 3:1 SFC OPAVA
AKS NIWKA SOSNOWIEC 2:1 BŁĘKITNI SARNÓW
ŁAZOWIANKA ŁAZY 2:1 CKS CZELADŹ
SILESIA MIECHOWICE 2:1 TĘCZA WIELOWIEŚ
CYKLON ROGOŹNIK 4:0 ORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE
SPARTA SZCZEKOCINY 3:2 JASTRZĘBIE KSIĄŻ WIELKI
PAGISZA 5:3 SKALNIAK KROCZYCE
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 4:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U19
GÓRNIK SOSNOWIEC 4:4 WIELMOŻANKA WIELMOŻA
KLUB SPORTOWY GMINY PSARY 1:5 KS MYDLICE

2 lutego 2019 roku
POLONIA BYTOM 2:0 MKS KLUCZBORK
Lachowski 42(k), Testowany
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
więcej...
RKS GRODZIEC 1:3 AKS NIWKA SOSNOWIEC
? - Tukaj, S. Hepo, Testowany
GKS II TYCHY 2:3 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
UNIA SĘDZISZÓW 1:2 POLONIA PORAJ
? - Płatkowski, Mielczarek
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:4 DRZEWIARZ JASIENICA
Zdolski, Królak, Wróbel, samobójczy
UNIA KOSZTOWY 2:1 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE
Jakubczyk 81, Iwan - Widuch 75
SZOMBIERKI BYTOM 3:4 ODRA WODZISŁAW
?, ?, ? - Szymiczek, Wieczorek, Jańczyk(k), Rymer
SARMACJA BĘDZIN 3:1 GÓRNIK II ZABRZE
Januszek, Testowany A, Testowany B - ?
MKS MYSZKÓW 0:0 GKS KATOWICE U19
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 3:1 AMATOR GOLCE
ZIELONI ŻARKI 2:3 ZNICZ KŁOBUCK
?, ? - Wojtyra x2, Łazowski
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1 FORTUNA WYRY
Moritz x2, Strzempek - ?
GÓRNIK WOJKOWICE 4:3 ORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 0:2 SOŁA OŚWIĘCIM
Szela 22, Duda 36
DRAMA ZBROSŁAWICE 6:1 SPARTA LUBLINIEC
Urbainczyk 4, Stolarczyk, Borowiec - ?
ORZEŁ MIEDARY 4:0 UNIA STRZYBNICA
Kajda x2, Miszok, D. Daszkiewicz
SIEMIANOWICZANKA 1:2 ISKRA PSZCZYNA
TĘCZA BŁĘDÓW 0:0 CKS CZELADŹ
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 1:0 KS OLKUSZ
ŁAZOWIANKA ŁAZY 0:3 ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
więcej...
CYKLON ROGOŹNIK 3:0 SKALNIAK KROCZYCE
więcej...
ŁAGISZA 1:1 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
Woźniak - ?
NIWY BRUDZOWICE 2:1 MKS LĘDZINY
KP SARNÓW 1:4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U18
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 5:0 KS PRECZÓW
GÓRNIK SOSNOWIEC 1:2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U19
ISKRA PSARY 1:1 1.FC KATOWICE
MKS PORĘBA 3:3 WIELMOŻONKA WIELMOŻA
więcej...

30 stycznia 2019 roku
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 10:3 ORZEŁ MOKRE
Hewlik x3, Kaciuba x3, Ściętek, Wagner, Banaś, Testowany - ?, ?, ?
POLONIA PORAJ 0:1 SKRA CZĘSTOCHOWA
więcej...
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 1:1 GÓRNIK ZABRZE U-19
? - ?
TĘCZA BŁĘDÓW 8:2 GÓRNIK SOSNOWIEC
Testowany A x2, Testowany B, Pieniążek, Cichoń, Zimosz, Kujon, Cieślik - ?, ?
SILESIA MIECHOWICE 4:2 ORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE
?, ?, ?, ? - ?, ?
ŁAGISZA 1:7 SPARTAK KATOWICE
? - ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLASKIE ?:? GWAREK ZABRZE U-19
26 stycznia 2019 roku
KP SARNÓW 2:1 PRZEMSZA OKRADZIONÓW
Testowany A, Testowany B - Konieczny
26 stycznia 2019 roku
POLONIA BYTOM 7:0 UNIA RACIBÓRZ
Stefański x2, Lachowski, Bębenek, Czypionka, Testowany
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:6 RUCH CHORZÓW U-19
Testowany x3 - ?, ?, ?, ?, ?, ?
RKS GRODZIEC 3:3 RUCH RADZIONKÓW
Sadowski, Bochenek, Zalewski - ?, ?, ?
POLONIA PORAJ 3:3 RKS RADOMSKO
Jaworski, Kowalski x2 - Wojtczak x2, Lewacki
UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:1 TĘCZA BŁĘDÓW
Machalski, Koziński - Testowany
SZOMBIERKI BYTOM 6:0 KS OLKUSZ
Rybak x3, Malicki, Bomba, Morys
PRZEMSZA SIEWIERZ 1:5 GKS II TYCHY
Testowany - ?, ?, ?, ?, ?
SARMACJA BĘDZIN 2:1 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE
Majka, Dankowski - Jikija
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0:0 GKS BEŁCHATÓW U-19
ZIELONI ŻARKI 3:1 CYKLON ROGOŹNIK
samobójcza, Niedbała, Testowany - Wściubiak
SLAVIA RUDA ŚLĄSKA X:X GÓRNIK MK KATOWICE
GÓRNIK PIASKI 3:3 GKS KATOWICE U-19
Samobójcza, Nwagwu, Herasymov - ?, ?, ?
DRAMA ZBROSŁAWICE 1:2 GÓRNIK ZABRZE U-19
Urbaińczyk - ?, ?
ORZEŁ MIEDARY 7:1 ORZEŁ BRZEZINY
Kajda x2, Stępień x2, Miszok, Konieczny, Paweł Daszkiewicz - Testowany
SIEMIANOWICZANKA 7:2 POGOŃ IMIELIN
?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - ?, ?
AKS NIWKA SOSNOWIEC 3:0 PIAST II GLIWICE
Majewski x2, samobójcza
ŁAZOWIANKA ŁAZY X:X UNIA ZĄBKOWICE
SOKÓŁ ORZECH 2:2 ORZEŁ BABIENICA PSARY
Urbanowicz, Krupa - ?, ?
ŁAGISZA 0:11 PODLESIANKA KATOWICE
Rosiński x4, Nowotnik x2, Kaczmarczyk, Colik, Kiełbowicz, Zając, Fornalski
NIWY BRUDZOWICE 0:5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U-19
?, ?, ?, ?, ?
CKS CZELADŹ 5:1 UKS SZOPIENICE
?, ?, ?, ?, ? - ?
SKALNIAK KROCZYCE X:X ORZEŁ MOKRE
OSTOJA ŻELISŁAWICE 2:4 MKS ZABORZE
25 stycznia 2019 roku
WARTA ZAWIERCIE 5:0 MKS MYSZKÓW
więcej...
22 stycznia 2019 roku
SIEMIANOWICZANKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 0:7 WARTA ZAWIERCIE
więcej...
19 stycznia 2019 roku
RKS GRODZIEC 3:2 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
Testowany A x2, Testowany B - ?, ?
REKORD BIELSKO-BIAŁA 7:2 UNIA  DĄBROWA GÓRNICZA
więcej...
LOTNIK KOŚCIELEC 3:3 MKS MYSZKÓW
Kiwacz, Kotas, Kotanka - Bobryk, Tasak, Borys
ŁAZOWIANKA ŁAZY 4:6 TĘCZA BŁĘDÓW
więcej...
SOKÓŁ ORZECH 2:0 RUCH RADZIONKÓW U-19
Hass, Praski
ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 1:8 KP SARNÓW
Sobieraj - Testowany x2, Blaszka, Bogacki, Jędrusik, Wiśniewski, Ciesielski, Lis
18 stycznia 2019 roku
AKS NIWKA SOSNOWIEC 3:0 VICTORIA JAWORZNO
Majewski x2, samobójcza

źródło: własne / lokalnapilka.futbolowo.pl
foto: KP Warta Zawiercie - Agnieszka Seweryn

VIDEO