Warta rozbiła MKS Myszków [video]

25 stycznia 2018, 18:15 – Zawiercie (Boisko boczne ORZEŁ)
WARTA ZAWIERCIE 5:0 MKS MYSZKÓW
Mateusz Wawoczny, Krystian Furgacz, Szymon Maszczyk, Marcin Smarzyński, Dawid Wrona

WARTA: Mikoda (40`Harkawy) - Jamróz, Bartusiak, Drzymont, Klama - Mąka, Grim, Wawoczny, Maszczyk - Jarnot, Radosz. II połowa: Harkawy (70`Maścibrzuch) - M. Sołtysik, Marek, Drzymont (75`Klama), Wrona - Adamiecki, Furgacz, Testowany, Wawoczny (75`Maszczyk), Rygalik - Smarzyński.

Dzisiaj piłkarze naszej drużyny zmierzyli się w sparingowym spotkaniu z drużyną MKS-u Myszków. Pierwsze dwa kwadranse były bardzo wyrównane. Dwanaście minut przed końcem pierwszej połowy bramkarza MKS-u pokonał z bliskiej odległości Mateusz Wawoczny. Tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania z rzutu karnego bramkę zdobył Krystian Furgacz. Kolejne trafienie zanotował Dawid Wrona po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Czwartego gola strzelił wychowanek Warty Szymon Maszczyk, który świetnie sobie radzi w naszym zespole. Przysłowiową "kropkę nad i" postawił Marcin Smarzyński dokładając bramkę z rzutu karnego. Mecz zakończył się wynikiem 5:0. W to zimne popołudnie podopieczni Sebastiana Stemplewskiego pokazali wysoką formę,a ich grę oglądało się z wielką przyjemnością.

źródło: wartazawiercie.pl