sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

SPARING: Polonia B. 3:4 Piast II

3 grudnia 2018, 14:00 - Bytom (Sportowa 1)
POLONIA BYTOM 3:4 PIAST II GLIWICE
Szkatuła 37, Bębenek 39, Musiolik 64  - ? 21, ? 35, ? 72, ? 76

POLONIA: Król Patryk – Szkatuła Przemysław, Radkiewicz Norbert, zawodnik testowany, Skrzypiński Dawid – Czypionka Marcel, Budzik Dominik, Pośpiech Tomasz, Czernysz Jarosław – Borycka Maciej, Bębenek Norbert. W drugiej połowie wystąpili: Wierzbicki Maciej, Matusiak Łukasz, Wojtkowiak Szymon, Musiolik Sławomir, Dzikiewicz Oskar, Lachowski Marcin, Hałgas Krzysztof, Buchcik Andrzej, Fornalczyk Mariusz, Kubik Sebastian, Stefański Patryk, Ganczarczyk Marcin.

Okres roztrenowania niebiesko-czerwonych trwa w najlepsze. W dzisiejszej grze kontrolnej podopieczni trenera Marcina Domagały zmierzyli się z rezerwami gliwickiego Piasta. Po zaciętym spotkaniu zwyciężyli goście, którzy wygrali 4:3. Gliwiczanie do 35 minuty prowadzili 2:0, jednak nasi zawodnicy nie dali za wygraną i za sprawą Szkatuły i Bębenka doprowadzili do wyrównania 2:2. Po przerwie nasi zawodnicy objęli prowadzenie za sprawą bramki Musiolika z 60 minuty. Goście nie dali jednak za wygraną i dołożyli kolejne dwa trafienia, ostatecznie wygrywając 4:3. Przed nami ostatni tydzień roztrenowania w wykonaniu polonistów, który zakończony zostanie grą kontrolną w sobotę, o której szczegółach poinformujemy w naszym serwisie internetowym.

Prawdopodobnie niebiesko-czerwoni przed zakończeniem okresu roztrenowania rozegrają jeszcze jedną grę kontrolną, o której poinformujemy natychmiast po ustaleniu wszelkich szczegółów. Dodatkowo po zakończeniu okresu roztrenowania zawodnicy otrzymają indywidualne rozpiski treningowe, które mają na celu utrzymanie jak najlepszej formy sportowej zawodników. Do treningów Polonia powróci 14 stycznia.

Warto dodać, że w zajęciach pierwszej drużyny udział biorą zawodnicy z akademii młodzieżowej  Polonii Bytom, a dokładnie juniorzy z rocznika 2000: Jan Gawkowski, Przemysław Kuciński, Szymon Lewicki, a także 15-letni Kacper Stachoń oraz Mariusz Fornalczyk.

źródło: ks.poloniabytom.com.pl
foto: ks.poloniabytom.com.pl

VIDEO