Obrońca Wojciech Jamróz opuszcza Wartę Zawiercie

Wojciech Jamróz 27-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał jesienią 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 6 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1225 minut spędzonych na boisku i dwa mecze Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec czyli 98 minut spędzonych na murawie. Zawodnik opuszcza klub po rocznym pobycie, nie wiadomo jeszcze gdzie będzie grał wiosną.

Wcześniej z drużyną pożegnał się Jan Janosz wiosną nie pojawi założy koszulki Warty Zawiercie bowiem powrócił z wypożyczenia do swojego macierzystego klubu czyli Zagłębia Sosnowiec. Jesienią zagrał łącznie w 15 meczach w których łącznie ujrzał 3 żółte kartki w tym 3 w Pucharze Polski gdzie zdobył jedną bramkę, na boisku w rozgrywkach ligowych oraz pucharowych w sumie przebywał 333 minuty. Z sezonie 2016/2017 został królem strzelców A Klasy Sosnowiec reprezentując barwy rezerw Zagłębia Sosnowiec wówczas zdobył 40 goli.

Natomiast do kadry pierwszej drużyny zostali również dołączeni dwaj wychowankowie Warty Zawiercie którzy ostatni występowali w młodzieżowych drużynach Górnika Zabrze. Dwaj 17-letni wychowankowie to bramkarz Klaudiusz Mikoda oraz pomocnik Szymon Maszczyk. Obaj zagrali już w dwóch sparingach i zbierają pochlebne recenzje za swoje występy

źródło: własne / wartazawiercie.pl
foto: własne / wartazawiercie.pl

VIDEO