sobota, 23 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Gwarek Ornontowice
16:00 | Moniuszki 10
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

Program TV [LVVIV]

Po emocjach związanych z europejskimi pucharami, czas wrócić na ligowe boiska. Ten weekend zapowiada się bardzo ciekawie, od soboty do poniedziałku na fanów futbolu czeka, aż 45 różnych transmisji, najlepiej rozplanować najbliższe dni z programem TV przygotowywanym przez "FutbolJura.pl".

Sobota,  1 grudnia
13:00 Celta Vigo - SD Huesca (Canal Plus Sport, nSport Plus)
13:00 FC Ingolstadt - Hamburger SV (Eleven Sports 1)
13:30 Sheffield United - Leeds United (Eleven Sports 3)
15:00 SPAL 2013 - Empoli FC (Eleven Sports 2)
15:00 Chrobry Głogów - Wigry Suwałki (Polsat Sport)
15:30 Wisła Płock - Górnik Zabrze (nSport Plus)
15:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg (Canal Plus Sport)
15:30 Werder Brema - Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
15:30 Hannover 96 - Hertha Berlin (Eleven Sports 4)
16:00 Manchester City - AFC Bournemouth (Canal Plus Sport 2)
16:15 Real Valladolid - CD Leganes (Eleven Sports 3)
17:00 FC Slovacko - Sparta Praga (Polsat Sport Extra)
18:00 Miedź Legnica - Wisła Kraków (Canal Plus Sport)
18:00 ACF Fiorentina - Juventus FC (Eleven Sports 1)
18:30 Southampton FC - Manchester United (Canal Plus Sport 2)
18:30 TSG Hoffenheim - FC Schalke 04 (Canal Plus Now)
18:30 Getafe CF - Espanyol Barcelona (nSport Plus)
19:45 AZ Alkmaar - Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra)
20:30 Legia Warszawa - Korona Kielce (Canal Plus Sport)
20:30 Sampdoria Genua - Bologna FC (Eleven Sports 2)
20:45 Real Madryt - Valencia CF (Eleven Sports 1)
21:00 Wrexham AFC - Newport County (Eleven Sports 3)

Niedziela,  2grudnia
12:00 Real Betis - Real Sociedad (Canal Plus Sport)
12:30 AC Milan - Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
12:45 Odra Opole - Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra)
13:00 Chelsea FC - Fulham FC (Canal Plus Sport 2)
13:30 FC Magdeburg - VfL Bochum (Eleven Sports 3)
14:30 Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)
15:00 Torino FC - Genoa CFC (Eleven Sports 1)
15:00 US Sassuolo - Udinese Calcio (Eleven Sports 4)
15:05 Arsenal FC - Tottenham Hotspur (Canal Plus Sport 2, Canal Plus 4K Ultra HD)
15:30 Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin (Canal Plus Sport)
15:30 RB Lipsk - Borussia M'Gladbach (Eleven Sports 3)
16:15 Girona FC - Atletico Madryt (Eleven Sports 3)
17:15 Liverpool FC - Everton FC (Canal Plus Sport 2)
18:00 Cracovia - Lech Poznań (Canal Plus)
18:00 Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
18:00 Chievo Verona - Lazio Rzym (Eleven Sports 2)
18:30 FC Barcelona - Villarreal CF (Canal Plus Sport)
20:30 AS Roma - Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
20:45 Deportivo Alaves - Sevilla FC (Canal Plus Sport 2)
 
Poniedziałek,  3 grudnia
18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (Eurosport 1)
18:00 SFC Opava - Slavia Praga (Polsat Sport Extra)
20:30 Atalanta Bergamo - SSC Napoli (Eleven Sports 1)
21:00 Levante UD - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2)
 

źródło: własne
foto: własne

VIDEO