sobota, 17 listopad 2018
RKS Grodziec vs Warta Zawiercie
13:00 | Będzin
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 17 listopad 2018
Skalniak vs MKS Poręba
13:00 | Sportowa 1

Pucharu Polski Podokręgu Sosnowiec 19/20

I runda -  5 września, 16:45
STRAŻAK NOWA WIEŚ 2:9 PRZEMSZA OKRADZIONÓW
Szymon Pietryga 19, 79 - Arkadiusz Pajek 14, 15, 16, 50, 65, Damian Pawęzowski 27, 33, Mateusz Lipkiewicz 53, Piotr Konieczny 60
KS MYDLICE 4:3 OSTOJA ŻELISŁAWICE
Szymon Burzyński 13, 90, Tomasz Tymiński 14, Przemysław Kuźnicki 30 - Mateusz Mzyk 6, Kamil Kopecki 8, Daniel Wieczorek 26
ŁAZOWIANKA II WYSOKA 3:0(wo) MKS PORĘBA
Grzegorz Bereda 80, 82 - Dawid Janoska 29, Artur Oczko 62, Patryk Otczyk 76, Kamil Fajkowski 78
na boisku 2:4 jednak drużyna MKS Poręba wykonała pięć zmian zawodników w czasie gry natomiast w Pucharze Polski można zmienić tylko czterech zawodników.
wolny los: KS Giebło

II runda - 18 września
TĘCZA BŁĘDÓW 4:2 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
Koster 22, 87 Cichoń 38(k), Kujon 70 - Michał Kozłowski 9, Mikoda 62(k)
KS MYDLICE 1:2 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Dzikowski 35 - Nowak 28, P. Białek 60
II runda - 19 września
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 5:1 AKS GÓRNIK NIWKA SOSNOWIEC
Koniusz 11, 33, Janicki 53, Pietrzak 67 (k), Brzozowski 81 - Stachowicz 75
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 4:2 CYKLON ROGOŹNIK
Lipkiewicz 55, Batog 67, Jakubczyk 75, Pajek 85 - ?, ?
ŁAZOWIANKA II ŁAZY 0:4 SZCZAKOWIANKA JAWORZNO   
Zych, Janeczko, Łuszcz x2
GÓRNIK WOJKOWICE 2:1 SKS ŁAGISZA
Łukasz Stępień 54, 73 - Piotr Telega 56
wolny los: KS Giebło

1/8 finału - 3 października
Mecze o godz. 15:45.
ŁAZOWIANKA ŁAZY 0:6 RKS GRODZIEC
Bartosz Nawrocki 26, 48, 76, 90, Damian Waśniewski 35, Alexander Mrozek 85
TĘCZA BŁĘDÓW 3:2 GÓRNIK PIASKI
Daniel Cieślik 30, Artur Kujon 47, Kamil Koster 90 - Filip Grabowski 54, Łukasz Wolf 70
PRZEMSZA OKRADZIONÓW 1:3 WARTA ZAWIERCIE
Arkadiusz Pajek 87 - Jacek Jarnot 83, Michał Mąka 89, Jan Janosz 93
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 0:1 PRZEMSZA SIEWIERZ
Maciej Niesyto 55
KS GIEBŁO 3:4 GÓRNIK WOJKOWICE
Michał Sokołowski 36, Adam Głąb 34, 53 - Igor Szopa 6, Piotr Maziarz 27, Artur Nowak 59, Tomasz Szerba 87
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 0:3 SARMACJA BĘDZIN
Alex Tyszczak 31, Łukasz Dębski 35, Kacper Zawadzki 72
wolny los: Unia Dąbrowa Górnicza

1/4 finału - 16-17 października
16 października, 15:45
SARMACJA BĘDZIN 4:3 PRZEMSZA SIEWIERZ
Dębski 65, Barański 69(k), Mendela 71, Zawadzki 82 - Niesyto 40, Zawadzki 43(sam), Majka 58(sam)
17 października, 15:45
TĘCZA BŁĘDÓW 2:4 UNIA DĄBROWA GÓRNICZA
Koster 32, 39 - Faraniel 35, 87(k) Peroń 60, Skórski 72  
RKS GRODZIEC 0:1 WARTA ZAWIERCIE
Jacek Jarnot 33

wolny los: Górnik Wojkowice

1/2 finału - 31 października, 14:30
GÓRNIK WOJKOWICE 2:3 WARTA ZAWIERCIE
Szopa 12, Stępień 89 - Smarzyński 15, Wieczorek 27(sam), Wawoczny 35

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:1 SARMACJA BĘDZIN
Wojciech Franiel 9, Michał Skórski 51, Maciej Kruczek 73 - Barwiński 42 (k)

źródło: własne
foto: własne

 

VIDEO