sobota, 17 listopad 2018
RKS Grodziec vs Warta Zawiercie
13:00 | Będzin
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 17 listopad 2018
Skalniak vs MKS Poręba
13:00 | Sportowa 1

TRANSFERY LATO 2018

Ostatnia aktualizacja: 22 sierpnia 2018 roku

Kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki".


Przychodzą: Sebastian Szwaja (Łazowianka Łazy), Michał Sołtysik (kontuzja), Dawid Wrona (GKS Tychy U-19), Marcin Smarzyński (Victoria Jaworzno), Jacek Jarnot (Szombierki Bytom), Radosław Syguła (Zagłębie Sosnowiec), Jan Janosz (Zagłębie Sosnowiec), Fabian Klama (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Harkawy (Polonia Bytom)
 
Odchodzą: Sebastian Kubik (Polonia Bytom), Marcin Rybka (Siemianowiczanka), Sławomir Liberski (Skalniak Kroczyce), Pavlo Konchuk (?), Patryk Bajor (Polonia Łaziska Górne), Mariusz Strojek (Tęcza Błędów), Przemysław Żemła (Podlesianka Katowice), Piotr Stasiowski(?), Mateusz Wosik (LZS Mrzygłód)

Przychodzą: Progress Musepa (Tęcza Błędów), Łukasz Budny (Górnik Zabrze U-19), Szymon Wolff (KS Stadion Śląski U-19), Bartosz Chwila (Rozwój Katowice U-19), Kamil Popowicz (Górnik Sosnowiec) , Roman Terbalyan (KS Stadion Śląski)
 
 Odchodzą: Fabian Wlaź (Sparta Katowice), Robert Maryniok (?), Jacek Pająk (Sparta Katowice),  Łukasz Sawicki (Unia Ząbkowice), Bartłomiej Bednarz (?),  Szymon Tokarz (Niwy Brudzowice), Łukasz Ząbek (LKS Ząbek), Daniel Pietrycha (Szombierki Bytom)

 


Przychodzą: Mariusz Piec, Mateusz Dudłak, Mateusz Pilis, Jakub Wilk (wszyscy KS Wysoka), Michał Sus (Źródło Kromołów), Łukasz Fik (wznowił treningi)
 
Odchodzą: Sebastian Szwaja (Warta Zawiercie), Kamil Pysno (Tęcza Błędów), Kamil Głośny (?), Oskar Radkiewicz (?), Mateusz Kucharski (?), Adrian Maciążek (Zagłębiak Tucznawa), Dariusz Rak (Zagłębiak Tucznawa), Piotr Wolny (AKS Niwka Sosnowiec), Michał Gajewicz (Źródło Kromołów), Wojciech Gałęziok (Drama Zbrosławice), Teche Abanda (Cyklon Rogoźnik) , Leszek Płoszański (?), Mateusz Kozłowski II (Sarmacja Będzin)


Przychodzą: Kacper Majewski (Unia Jaroszowiec), Konrad Jędruszek (Lelovia Lelów), Kacper Gałecki, Piotr Kowalczyk (obaj wychowankowie)
 
Odchodzą: Norbert Kurczek (LTS Wierbka), Karol Głąb (KS Giebło)

 


Przychodzą: Dawid Karpiński (Przebój Wolbrom), Michał Gajewicz (Łazowianka Łazy), Tomasz Kukułka (LZS Mrzygłód), Krystian Kowalik (Unia Ząbkowice)
 
Odchodzą: Łukasz Zamora, Dawid Janoska, Patryk Otczyk (Wszyscy MKS Poręba), Michał Sus (Łazowianka Łazy), Łukasz Szafran (KS Giebło)

 


Przychodzą: Łukasz Zamora, Dawid Janoska, Patryk Otczyk (wszyscy MKS Poręba), Kamil Jastrząbek, Damian Czapla (obaj Jurajska Szkółka Piłkarska Warta Zawiercie) NEW, Rafał Rosochacki, Kamil Fajkowski (obaj Promień Strzemieszyce Małe), Damian Kocot, Patryk Turuń, Marko Jasiewicz (wszyscy wznowili treningi)
 
Odchodzą: Maciej Maciejewski (wyjazd za granicę), Paweł Dybul, Piotr Giszter, Marcin Podgórski, Konrad August, Rafał Kubik (nie przedłużenie umów ze strony klubu), Mateusz Jagusiński, Łukasz Hac, Łukasz Mazur (kontuzje)

 


Przychodzą: Daniel Toroń (GKS Katowice), Igor Jasiński (powrót po kontuzji), Sławomir Liberski (Warta Zawiercie)
 

Odchodzą: Wojciech Ciszewski (Niwy Brudzowice), Andrzej Sytnowski (wyjazd za granice), Karol Miśta (nie wznowił treningów)


Przychodzą: Karol Głąb (Piliczanka Pilica) Łukasz Szafran (Źródło), Marcin Otręba (wolny zawodnik), Karol Grzebieluch (wznowił treningi)
 
Odchodzą: Dawid Szymusik, Mariusz Kula, Cezar Starobrzyński, Mateusz Koclęga, Mateusz Miśta, Dawid Ciszewski (wszyscy nie wznowili treningu)

Przychodzą: Artur Chojowski (AKS Niwka Sosnowiec), Kamil Krawczyk (MKS Sławków), Hubert Mróz (MKS Sławków), Marcin Pogorzelski (MKS Sławków), Marcel Pająk (Unia Dąbrowa Górnicza), Michał Jonczyk (Unia Dąbrowa Górnicza), Paweł Rączka (Unia Dąbrowa Górnicza), Tomek Jadczyk (Unia Ząbkowice), Mateusz Kamiński (Unia Ząbkowice), Dominik Migdał (ZEW Kazimierz), Marcin Pogorzelski (Rozbark Bytom), Piotr Konieczny (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Bednarczyk (Zagłębie Sosnowiec)
 
Odchodzą: Mariusz Waleczko (Tęcza Błędów), Adrian Zimosz (Tęcza Błędów), Mariusz Czajka (praca), Michał Bryła (praca), Marcin Szczepowski (kontuzja)

Przychodzą:  Artur Cholewka, Kamil Kurek, Marcin Parzniewski (wszyscy KS Kotowice), Mateusz Grela, Marcin Karasek, Mateusz Sikora (wolni zawodnicy)
 
Odchodzą: Patryk Golba, Kacper Mikrut i Przemek Kuźnicki (KS Mydlice), Kamil Jastrząbek, Damian Czapla (obaj MKS Poręba)

TRANSFERY ZIMA 2018

 

VIDEO