środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

GRA LIGA: [08-09 V 2019]

HAIZ IV LIGA (XXX) [17:00] 08 VI 2019 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:3(wo) POLONIA BYTOM
przerwany w 38 minucie przy stanie 0-1 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
HAIZ IV LIGA (XXX) [17:00] 08 VI 2019 UNIA KOSZTOWY 4:1 WARTA ZAWIERCIE
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XXIX) [11:00] 09 VI 2019 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 5:1 ŁAZOWIANKA ŁAZY
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XXIX) [17:00] 08 VI 2019 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 3:4 GÓRNIK NIWKA
Pasternak 17, T. Kukułka 55, M. Surowiec 73 - Baran 35, D. Tukaj 51, 83, Olszowski 58
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XXIX) [17:00] 08 VI 2019 GÓRNIK BOBROWNIKI 0:5 TĘCZA BŁĘDÓW
Skrzypek 16, Zimosz 40, Pieniążek 59, Koster 72, 77
LIGA OKRĘGOWA KRAKÓW (XXV) [17:00] 09 VI 2019 ORZEŁ IWANOWICE 1:6 PILICZANKA
? - Ł. Musialski x4, Jajkiewicz, Neison(k)
PATRICK A KLASA (XXIX) [17:00] 08 VI 2019 SKALNIAK KROCZYCE 0:3 PRZEMSZA OKRADZIONÓW
Piątek 18, Jakubczyk 75, Leśniak 89
PATRICK A KLASA (XXIX) [17:00] 08 VI 2019  ZGODA BYCZYNA 4:4 MKS PORĘBA
Kalinowski 24, 66, Kempka 29, Rogalski 37 - Otczyk 21, Kowalik 48, 53, 75
PATRICK A KLASA (XXIX) [17:00] 08 VI 2019 ŁAZOWIANKA II ŁAZY 2:3 KS GIEBŁO
R. Kowalski 62, Góral 61 - K. Głąb 13, Barczyk 47, Koziński 40
KLASA A OLKUSZ (XXIX) [17:00] 08 VI 2019 OLIMPIA ŁOBZÓW 4:2 WIERBKA
KLASA A OLKUSZ (XXIX) [16:00] 09 VI 2019 LEGION BYDLIN 5:1 TRZY KORONY ŻARNOWIEC
KLASA A CZ-WA (XXVI) [17:00] 08 VI 2019 SPARTA SZCZEKOCINY 4:0 KAMIENICA POLSKA
PATRICK B KLASA (XXII) [17:00] 09 VI 2019 JSPW ZAWIERCIE - SARMACJA BĘDZIN
PATRICK B KLASA (XXII) [17:00] 09 VI 2019 NIEGOWONICZKI 2018 - PROMIEŃ STRZEMIESZCE
B KLASA OLKUSZ (XIX) [17:00] 08 VI 2019 LZS STARE BUKOWNO 4:2 LTS II WIERBKA
B KLASA OLKUSZ (XIX) [17:00] 08 VI 2019 PRZEMSZA II KLUCZE 0:3 (wo) PILICZANKA II PILICA

STRZELCY REGIONU:
16 goli: Dawid Bartos [Wierbka], Marcin Smarzyński [Warta]*
15 goli: Kamil Majewski [Skalniak], Jakub Nowak [Wierbka]
14 goli: Robert Mastalerz [Skalniak], Jacek Jarnot  [Warta]
Gole zliczono ponownej po weryfikacji, na podstawie portalu Łaczy nas Piłka
ZŁOTY BUT:
32 punkty/16 goli: Marcin Smarzyński [Warta]
28 punktów/14 goli: Jacek Jarnot  [Warta]
16 punktów/goli: Dawid Bartos [Wierbka]
15 punktów/goli: Kamil Majewski [Skalniak]  
14 punktów/goli: Robert Mastalerz [Skalniak]
Mnożnik: gol x2 punkty IV Liga, x1,5 punkt V Liga, x1 punkt A Klasa
ZŁOTE RĘKAWICE
10 czystych konto / 23 wpuszczone Rafał Maścibrzuch [Warta]
10 czystych konto / 40 wpuszczone  Michał Goncerz [Wierbka]
5 czystych konto / 39 wpuszczonych  Sławomir Liberki [Skalniak/Źródło]

STAN NA 7 CZERWCA 2019

źródło: własne
foto: Agnieszka Seweryn

VIDEO