Liga Okręgowa Kraków: Piliczanka 2:1 Przemsza K.

25 maja 2019, 17:00 - Pilica (Zamkowa 48)
PILICZANKA PILICA 2:1 PRZEMSZA KLUCZE
Jakub Opiłka 17, Dominik Kuklewski 25 - Maciej Latos

PILICZANKA: Kantor - Karpała, Janicki, Opiłka, Szycha, Kuklewski, Jajkiewicz, Ueliton (88' Goncerz), Neison, Tokarski (65' Goncerz), Ł. Musilaski (83' Słowikowski).

W 17 minucie Jakub Opiłka nie wykorzystał rzutu karnego, bramkarz Przemszy Klucze obronił.

Od 17 minuty 1-0 dla gospodarzy po bramce Opiłki na raty dobija z karnego. 25 minuta Dominik Kuklewski po rękach bramkarza na 2-0. Do przerwy dwa do zera dla gospodarzy. Piliczanka lepsza z gry z sytuacji. W 15 i 16 dwie dobre miał Neison Pereira. W 38 w zamieszaniu Karol Jajkiewicz, goście nie zagrozili poważniej bramce Kantora. Gdyby do przerwy była "trójka" nie mogliby mieć pretensji. 88 minuta 2-1. Dawid Kantor z piłką w rękach wszedł kolanem w rywala i po uderzeniu Latosa z wapna, musiał wyjąć futbolówkę z sieci. Po 95 minutach koniec emocji w Pilcy.

źródło: Piliczanka Pilica