GRA LIGA: [4-5 V 2019]

HAIZ IV LIGA (XXIV) [11:00] 04 V 2019 SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:5 POLONIA BYTOM
Pośpiech 17, 52, Lachowski 49, Bębenek 73, Stefański 88
POLONIA:
Wierzbicki - Hałgas, Matusiak (75' Buchcik), Dyszy, Kubik (70' Skrzypiński), Makowski (46' Mróz), Pośpiech (65' Fornalczyk), Borycka, Bębenek, Lachowski (80' Lewicki), Stefański.

HAIZ IV LIGA (XXIV) [17:30] 15 V 2019 WARTA ZAWIERCIE - POLONIA PORAJ
Mecz przełożony ze względu na obywające się na Stadionie 1000-lecia koncert.
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XXIV) [17:00] 05 V 2019 ŁAZOWIANKA ŁAZY 4:1 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XXI) [17:00] 04 V 2019 CYKLON ROGOŹNIK 0:0 TĘCZA BŁĘDÓW
TĘCZA:
Iwaniuk - Kalwasiński, Cieślik, Starzyński, Taraszkowski - Zacharski (46 Świerczyński), Strojek, Pieniążek, Skrzypek (76 Zimosz) - Kujon (46 Słomski), Baran.
LIGA OKRĘGOWA KRAKÓW (XX) [17:30] 05 V 2019 ZIELENICZANKA ZIELONKI 5:0 PILICZANKA
PATRICK A KLASA (XXIV) [17:00] 04 V 2019 SKALNIAK KROCZYCE 1:1 ISKRA PSARY
Dudek 55 - Kotuła 22
SKALNIAK:
Faber - Zarychta (84' Bojanek), Hepo (37' R. Duduek), Rutkowski, A. Haładus, Czubala, Mateusz Kozłowski, Majewski (46' D. Wasik), Mastalerz (55'D. Gajda), Mroziński, Toroń.
PATRICK A KLASA (XXIV) [17:00] 04 V 2019  KS GMINY PSARY 1:1 ŁAZOWIANKA II ŁAZY
PATRICK A KLASA (XXIV) [17:00] 04 V 2019 MKS PORĘBA 0:2 NIWY BRUDZOWICE
PATRICK A KLASA (XXIV) [17:00] 04 V 2019 KS PRECZÓW 3:1 KS GIEBŁO
KLASA A OLKUSZ (XXIV) [17:00] 05 V 2019 WIERBKA 0:0 BOLESŁAW BUKOWNA
WIERBKA:
Goncerz - J. Nowakowski, K. Ziaja, Janus, Słowikowski - Gacek, A. Nowakowski, Kurczek, Bartos, Lis, J. Nowak J (75' Zasuń)
KLASA A OLKUSZ (XXI) [17:00] 05 V 2019  TRZY KORONY ŻARNOWIEC 2:1 LASKOWIANKA
KLASA A CZ-WA (XXI) [17:00] 04 V 2019  METAL RZEKI 2:2 SPARTA SZCZEKOCINY
Woch 34, Olesiak 88 - Minor 14, Wrona 87
SPARTA: M. Mikoda -  Walasek Kamil, Gała, D. Nowak, Rolek, Jastrząb (Sikora), Malus (Adamus), Wrona, Sułkiewicz, Minor (Zatoński)(Skrzypiciel), Otczyk (Piszczek).
PATRICK B KLASA (XIV) [17:00] 05 V 201 UKS SŁAWKÓW 8:0 JSPW ZAWIERCIE
PATRICK B KLASA (XIV) [17:00] 05 V 2019 NIEGOWONICZKI 1:3 ZEW SOSNOWIEC 
B KLASA OLKUSZ (XIII) [11:30] 05 V 2019 LTS II WIERBKA 0:3 STARE BUKOWNO
B KLASA OLKUSZ (XIII) [XX:XX] 04 V 2019 PILICZANKA II PILICA 3:0(wo) PRZEMSZA II KLUCZE
Mecz nie odbył się. Goście nie przyjechali.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO