sobota, 20 kwiecień 2019
Unia DG vs Warta Zawiercie
11:00 | Sportowa 1
sobota, 20 kwiecień 2019
Drama Zbrosławice vs Łazowianka
12:30 | Ptakowice 1
sobota, 20 kwiecień 2019
Źródło vs Silesia Miechowice
11:00 | Browar 7 , Kromołów
sobota, 20 kwiecień 2019
Tęcza Błędów vs Szczakowianka
11:00 | Zagórze 51, Błędów

GRA LIGA [13-14 IV 2019]

HAIZ IV LIGA (XX) [17:00] 13 IV 2019  WARTA ZAWIERCIE 1:0 ZIELONI ŻARKI
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XX) [17:00] 13 IV 2019 ŁAZOWIANKA ŁAZY 1:2 CYKLON ROGOŹNIK
A. Piżuch 33 - Złoscki 71, Standera 80
ŁAZOWIANKA:
Droździk - Sus, Stanisławek (83' D. Zieliński), P. Białek, M. Białek, Wilk (91' Gołda), Wróbel (70' Otręba), Kyrcz, D. Nowak, Ł. Piżuch, A. Piżuch.
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XX) [13:00] 13 IV 2019 ZAGŁEBIE II SOSNOWIEC 0:0 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XX) [11:00] 13 IV 2019 SKS ŁAGISZA 1:2 TĘCZA BŁĘDÓW
Jędrowski 50 - Skrzypek 75, Kujon 85
TĘCZA:
Iwaniuk - Taraszkowski, Kijas, Cieślik, Strojek - Głowa, Słomski, Zacharski (46' Starzyński), Cichoń (71' Zimosz) - Skrzypek, Baran (62' Kujon) . W 2 min Strojek nie strzelił karnego.
LIGA OKRĘGOWA KRAKÓW (XVII) [11:00] 14 IV 2019 PILICZANKA 1:0 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW
Ł. Musialski 41
PILICZANKA:
Kowalski - Kalamata, Janicki, Opiłka, Szycha, Ueliton, Jajkiewicz, Neison, Marko, Kuklewski, Ł. Musialski.
PATRICK A KLASA (XX) [17:00] 13 IV 2019 SKALNIAK KROCZYCE 5:3 OSTOJA ŻELISŁAWICE
Mastalerz 23, K. Wasik 30, 32, Majewski 40, 52 - Majchrowski 81, Machura 84, Opeldus 87
SKALNIAK:
Faber- Zarychta (60' Cupiał), Hepo, Rutkowski, Haładus (60' Gajda), Dudek, Mateusz Kozłowski, Majewski, Mastalerz (70' Bojanek), Toroń, K. Wasik.
PATRICK A KLASA (XX) [17:00] 13 IV 2019  UNIA ZĄBKOWICE 2:0  ŁAZOWIANKA II ŁAZY
Wiatr 39, 42
ŁAZOWIANKA II:
Gajewski - T. Wnuk, A. Wnuk, Kowalski (80' ), Jaworski, Fik, Dudłak (80'), B. Chuchro, W. Chuchro, D. Piżuch (65' Skupiewski), Piec (57 Celka).
PATRICK A KLASA (XX) [17:00] 13 IV 2019 MKS PORĘBA 2:4 GÓRNIK SOSNOWIEC
Spyra 86, Oczko 90 - Wrzal-kosowski 7, Komorowski 24, Ludwiczek 56, Waleczko 88
PORĘBA: Tureuń (60' Jastrząbek) - T. Turlej, Tragarz (46' Zawliński) Spyra, M. Drabek (68' Małka), Zamora, Szastak, Otczyk, Janoska, Michał Sokołowski (46' Oczko)Kowalik.
PATRICK A KLASA (XX) [17:00] 13 IV 2019  ZGODA BYCZYNA 10:3 KS GIEBŁO
Kempka 12, Kuciel 18, 42 Kalinowski 32, 34, 57, 63, 88, Przebindowski 60, J. Zieliński - Barczyk 8, K. Głąb 38, A. Szlachta 86
KLASA A OLKUSZ (XX) [11:30] 14 IV 2019  WIERBKA 4:1 TRZY KORONY ŻARNOWIEC
Bartos 2, samobójcza 20,  Z.Kamil 44, A. Musialski 48 - ? 7
WIERBKA:
Goncerz - J. Nowakowski, K. Ziaja, Janus (60' Karczewski) Słowikowski,  Lis(55' Gacek), N. Kurczek, A. Nowakowski, A. Musialski (70' Koniec), Bartos J. Nowak. Czerwone kartki: K. Ziaja, J. Nowak obie w 75 minucie.
KLASA A CZ-WA (XVIII) [17:00] 14 IV 2019  SPARTA SZCZEKOCINY 3:0 UNIA RĘDZINY
Kvasnytsia 9, Minor 17, 75
SPARTA:
Michał Mikoda - K. Walasek, Gała, D. Nowak, Dziuba, S. Sułkiewicz(68` Malus), Stefański, Bieniek (61` Adamus), Wrona, Kvasnytsia (75` Sikora), Minor (81` Rolek).
PATRICK B KLASA (XIV) [17:00] 14 IV 2019  JSPW ZAWIERCIE 5:8 STRAŻAK NOWA WIEŚ
PATRICK B KLASA (XIV) [17:00] 14 IV 2019 ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 6:0 NIEGOWONICZKI
B KLASA OLKUSZ (XIII) [17:00] 14 IV 2019 LTS II WIERBKA 0:1 PRZEBÓJ II WOLBROM
B KLASA OLKUSZ (XIII) [17:00] 14 IV 2019 HETMAN II DŁUŻEC 0:3(wo) PILICZANKA II PILICA

źródło: własne
foto: własne

VIDEO