GRA LIGA [5-7 IV 2019]

HAIZ IV LIGA (XIX) [17:00] 06 IV 2019 SARMACJA BĘDZIN 1:2 WARTA ZAWIERCIE 
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XIX) [17:00] 05 IV 2019 SIEMIANOWICZANKA 5:2 ŁAZOWIANKA
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XIX) [17:00] 06 IV 2019 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2:1 GÓRNIK WOJKOWICE
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XIX) [17:00] 06 IV 2019  TĘCZA BŁĘDÓW 3:0 SILESIA MIECHOWICE
Koster 38, Strojek 42, Kujon 87
TĘCZA:
Iwaniuk - Kalwasiński (46' Taraszkowski), Cieślik, Starzyński, Bielawski - Głowa, Pieniążek (75' Zacharski), Strojek (65' Słomski), Świerczyński (46' Baran)(' 81 Kujon) - Skrzypek, Koster (57' Cichoń).
LIGA OKRĘGOWA KRAKÓW (XVI) [15:00] 06 IV 2019  PRADNICZANKA KRAKÓW 1:1 PILICZANKA
Kawa 88 - Ł. Musialski 33
PILICZANKA:
Kantor - Węglarz, Janicki, Opiłka, Kalamat - Szych, Neison, Jajkiewicz, Marko (75' D. Musialski), Ueliton (90' Majewski) - Ł. Musialski (75' Goncerz).
PATRICK A KLASA (XIX) [17:00] 06 IV 2019  GÓRNIK SOSNOWIEC 0:1 SKALNIAK KROCZYCE
Mateusz Kozłowski 83
SKALNIAK:
Faber - Zarychta (55' Gajda), J. Hepo (75' Kondas), Rutkowski, Czubala, Mateusz Kozłowski, Majewski, Mastalerz (55' A. Haładus), Mroziński (60' Cupiał), Toroń, K. Wasik.
PATRICK A KLASA (XIX) [17:00] 06 IV 2019  MKS UJEJSCE 0:3(wo) ŁAZOWIANKA II ŁAZY
MKS Ujejsce wycofało się po rundzie jesiennej.
PATRICK A KLASA (XIX) [17:00] 06 IV 2019  CKS CZELADŹ 1:0 MKS PORĘBA
Muszalik 66
PORĘBA:
Turuń - Otczyk, Zamora, M. Drabek, Tragarz - Spyra, Janoska, Michał Sokołowski - Szastak, Chłosta - Kowalik (77' Małka).
PATRICK A KLASA (XIX) [16:00] 07 IV 2019  KS GIEBŁO 0:2 UNIA ZĄBKOWICE
KLASA A OLKUSZ (XIX) [16:00] 06 IV 2019  LEŚNIK GORENICE 5:0 WIERBKA
KLASA A OLKUSZ (XIX) [17:00] 07 IV 2019  TRZY KORONY  3:1 BŁYSK ZEDERMAN
KLASA A CZ-WA (XVII) [17:00] 06 IV 2019  ORKAN RZERZĘCZYCE 3:4 SPARTA SZCZEKOCINY
Wołek 30, Bekus 67, Tasarz 81 - Minor 9, 11, 76, Bieniek
SKALNIAK:
Michał Mikoda - Bieniek, Kvasnytsia (87' Sikora), D. Nowak, Rolek, Stefański, Sułkiewicz, K. Walasek, Wrona, Gała, Minor (88' Adamus).
PATRICK B KLASA (XIII) [17:00] 07 IV 2019  ZEW SOSNOWIEC 2:0 JSPW ZAWIERCIE
Migdał 70, Jankiewicz 77
WARTA:
Gajek - Golba, Karwa, Czapla, Płonka, Granat (80' Wlczyk), S. Burzyński (88 Jawoski), Kuźnicki, Mikrut, K. Burzynski, Górniak (82' Cisiak).
PATRICK B KLASA (XIII) [17:00] 07 IV 2019 NIEGOWONICZKI 2018 7:0 KS GMINY II PSARY
B KLASA OLKUSZ (XIII) [11:30] 07 IV 2019 LTS II WIERBKA 1:2 PILICZANKA II PILICA
? 80 - D. Musialski 30, L. Słowik 53
PILICZANKA II:
Węglarz - Karpała, Kowalski, Słowik, Szczeklik - Banasik (65' D. Węglarz), Kowalczyk (60' Capiga), Majewski, Słowikowski, Gałecki (60' Banasik) - D. Musialski (80' Kijas).
W 63 minucie druga żółta karta Norbert Słowikowski (Piliczanka II).

źródło: własne
foto: własne

VIDEO