sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

GRA LIGA [16-17 III] powrót po 124 dniach...

HAIZ IV LIGA (XVI) [11:00] 16 III 2019  WARTA ZAWIERCIE 3:1 GWAREK ORNONTOWICE więcej
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XVI) [11:00] 16 III 2019  SKS ŁAGISZA 1:1 ŁAZOWIANKA ŁAZY więcej
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XVI) [15:30] 16 III 2019  GÓRNIK BOBROWNIK ŚLĄSKIE 2:2 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
  Kosak 2, Ślęzok 56 - Pasternak 6, M. Sołtysik 17
ŹRÓDŁO: Liberski - M. Sołtysik, Gajewicz, Pasternak (70' Gryc), Mikoda, Będkowski, Karpiński (60' Michał Kozłowski) Wacławik (70' T. Kukułka), Surowiec, Szadkowski, Boukarch (56' Mateusz Sokołowski).
ZINA KLASA OKRĘGOWA (XVI) [15:30] 16 III 2019  SOKÓŁ ORZECH 0:2 TĘCZA BŁĘDÓW
  Skrzypek 12, 59
TĘCZA: Iwaniuk - Kalwasiński, Kijas (46' Świerczyński),Starzyński, Taraszkowski - Cieślik, Słomski (85' Zacharski) - Strojek, Pieniążek (80' Cichoń), Bielawski (65' Baran) - Skrzypek (70' Koster).
PATRICK A KLASA (XVI) [15:30] 16 III 2019  SKALNIAK KROCZYCE 4:1 KS GMINY PSARY
  Zarychta 7, Mastalerz 35, Niedbała 68(sam), Majewski 70 - Żmuda 92
SKALNIAK: K. Wacławik - Hepo (82' Kondas), Rutkowski, Czubala, Zarychta, Haładus (60' Cupiał), Mateusz Kozłowski, Majewski, Mastalerz (70' Bojanek), Mroziński (60' K. Wasik), Toroń.
PATRICK A KLASA (XVI) [15:30] 16 III 2019  NIWY BRUDZOWICE 7:1 ŁAZOWIANKA II ŁAZY
  Tokarz 12, Jedynak 20, D.Marek 25, Kędzierski 28, 37, Sadowski 80, Prysak 82 - Robert Kowalski 58
ŁAZOWIANKA II: Gajewski - T. Wnuk, Kowalski Jaworski, (65' Skupiewski), Fik, Celka (46' A. Wnuk), Bereda, B. Chuchro, W. Chuchro (56' Kiszczyński), D. Piżuch (70' Kobuszewski), Piec.
PATRICK A KLASA (XVI) [15:00] 17 III 2019  PRZEMSZA OKRADZIONÓW 2:1 MKS PORĘBA
  Czajka 20, Jakubczyk 62 - Kowalik 44
PORĘBA: Jastrząbek - Michał Sokołowski, Zamora, M. Drabek, P. Spyra - T. Turlej, Otczyk - Szastak, Chłosta, Zawilijski (65' Oczko) - Kowalik.
PATRICK A KLASA (XVI) [15:00] 17 III 2019  ISKRA PSARY 2:0 KS GIEBŁO
  Kotuła 76, Mehlich 88
GIEBŁO: Kućmierz - K. Głąb, Barczyk, Koziński (75' P. Głąb), Latko (45' A.Głąb), Matusiak, Olesik, Stolarczyk, Szafran, Tokarski.
KLASA A OLKUSZ (XVI) [11:00] 16 III 2019  LTS WIERBKA 2:0 HETMAN DŁUŻEC
  K. Ziaja 40, J. Nowak 85
WIERBKA: Goncerz - J. Nowakowski (80' Karczewski), K. Ziaja, P. Nowakowski (85' Zasun) Janus - Lis (60' Gacek), D. Ziaja, A. Nowakowski (46' Kurczek), Musialski - J. Nowak, Bartos (80' Koniec).
KLASA A OLKUSZ (XVI) [11:00] 17 III 2019  STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE 2:2 TRZY KORONY
KLASA A CZ-WA (XIV) [15:50] 17 III 2019  SPARTA SZCZEKOCINY 2:1 KMICIC KRUSZYNA
  K. Nowak (k), Minor - ?

źródło: własne
foto: własne

VIDEO