17:00 | Browar 7
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

Jedenastka Regionu Jesień 2018

W weekend od 17 - 18 listopada 2018 roku po raz ostatni w rundzie jesiennej zawodnicy klubów naszego regionu wybiegli na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w jesiennej kampanii sezonu 2018/2019. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy przez całą rundę i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej Jedenastka Regionu Jesień 2018/2019.

PIERWSZA XI
NAPASTNICY
Robert MASTALERZ
26-letni zawodnik Skalniaka Kroczyce wyszystkie 15 meczy ligowych zaczynał w pierwszym składzie. Rozegrał 10 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty oraz pięć meczy kiedy opuszczał boisko przed  co daje łącznie 1244 minuty spędzone na boisku, zdobył dziesięć bramek, trzy razy zobaczył żółtą kartkę.

Jacek JARNOT 26-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty oraz sześć meczy kiedy opuszczał boisko przed  co daje łącznie 1310 minuty spędzone na boisku i komplet spotkań 15 meczy w wyjściowym składzie, zdobył jedenaście bramek, trzy razy zobaczył żółtą kartkę.

POMOCNICY
Mateusz WAWOCZNY
26-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty oraz jeden mecz 83 minuty co daje łącznie 1343 minuty spędzone na boisku i komplet spotkań 15 meczy w wyjściowym składzie, zdobył cztery bramki, do tego został raz napominany żółtą kartką.

Adrian PIŻUCH 24-letni zawodnik Łazowianki Łazy rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1260 minut spędzonych na boisku, zdobył trzy bramki, do tego został raz napominany żółtą kartką

Michał MĄKA 28-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 4 pełne mecze w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 900 minut spędzonych na boisku do tego trzykrotnie opuszczał boisko przez zakończeniem spotkania oraz siedmiokrotnie wchodził z ławki rezerwowych na murawę a co za tym idzie grał w 14 meczach, do tego raz został napominany żółtą kartką.

Bartek WACŁAWIK 22-letni zawodnik Źródła Kromołów rozegrał 5 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1014 minut spędzonych na boisku do tego ośmiokrotnie opuszczał boisko przez zakończeniem spotkania a co za tym idzie grał w 13 meczach, zdobył trzy bramki, do tego został dwukrotnie napominany żółtą kartką.

OBROŃCY:
Kamil ZIAJA
26-letni zawodnik LTS Wierbka rozegrał 11 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1114 minut spędzonych na boisku do tego dwukrotnie opuszczał boisko przez zakończeniem spotkania a co za tym idzie grał  w 13 meczach, zdobył dwie bramki, do tego został trzykrotnie napominany żółtą kartką.

Marcin DRZYMONT 37-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1240 minut spędzonych na boisku, zdobył jedną bramkę, do tego został dwukrotnie napominany żółtą kartką.

Adrian MAREK 31-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1240 minut spędzonych na boisku, trafił do siatki rywali dwa razy, do tego został trzykrotnie napominany żółtą kartką.

Michał BIAŁEK 24-letni zawodnik Łazowianki Łazy rozegrał 15 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1350 minut spędzonych na boisku do tego został dwukrotnie napominany żółtą kartką.

BRAMKARZ:
Rafał MAŚCIBRZUCH 26-letni golkiper Warty Zawiercie rozegrał jesienią 12 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i tylko razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 13 spotkań o punkty od pierwszej minuty, łącznie 1125 minut spędzonych na boisku, co daje średnią 0,7 gola wpuszczonego na mecz. Sześć razy schodził z boiska z czystym kontem, rundę zakończył bez kartki na swoim koncie.

ŁAWKA REZERWOWYCH:
NAPASTNICY:
Marcin SMARZYŃSKI
30-letni napastnik Warty Zawiercie rozegrał jesienią 6 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 8 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 spotkań o punkty od pierwszej minuty i raz nie pojawił się na boisku nowiem pauzował za kartki, łącznie 1172 minut spędzonych na boisku. Strzelił osiem goli i ujrzał cztery żółte kartki,  w tym jedną czerwoną za konsekwencję dwóch żółtych kartek.

Mateusz SKRZYPEK
27-letni napastnik Źródła Kromołów rozegrał 12 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 1 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania oraz 1 raz pojawiał się na murawie z ławki rezerwowych co daje komplet 13 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1190 minut spędzonych na boisku. Trafił do siatki rywali dziesięć razy i dwa razy został ukarany żółtą kartką.

POMOCNICY:
Damian ADAMIECKI
22-letni pomocnik Warty Zawiercie 6 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 8 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 spotkań o punkty od pierwszej minuty i raz tylko zaczynał jako rezerwowy, łącznie 1110 minut spędzonych na boisku. Strzelił dwa gole i ujrzał dwie żółte kartki.

Radosław DUDEK
30-letni pomocnik Skalniaka Kroczyce rozegrał 11 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 4 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1239 minut spędzonych na boisku. Trafił do siatki rywali czterokrotnie i tylko raz został ukarany żółtą kartką.

OBROŃCY:
Łukasz PASTERNAK
36-letni obrońca Źródła Kromołów 13 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 2 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 spotkań o punkty od pierwszej minuty i łącznie 1330 minut spędzonych na boisku. Strzelił sześć goli i został ukarany siedmioma żółtymi kartkami. Jesienią ukarany jedną czerwoną kartką w meczu z AKS Niwka Sosnowiec była to 14 kolejka, była to konsekwencja drugiej żółtej kartki w tym spotkaniu.

Wojciech JAMRÓZ
27-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 6 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1225 minut spędzonych na boisku i dwa mecze Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec czyli 98 minut spędzonych na murawie.

BRAMKARZE:
Marcin DROŹDZIK
36-letni bramkarz Łazowianki Łazy w rundzie jesiennej na boiskach Zina Klasy Okręgowej wystąpił w dziesięciu spotkaniach łącznie 863 minut.  26 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach. Obronił dwa rzuty karne w jesiennej kampanii.

Sławomir LIBERSKI 29-letni bramkarz Skalniaka Kroczyce w rundzie jesiennej na boiskach Patrick A Klasy wystąpił w szesnastu spotkaniach łącznie 1440 minut.  23 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach.

źródło: własne