sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

Jedenastka Regionu Jesień 2018 cz.7

W weekend od 17 - 18 listopada 2018 roku po raz ostatni w rundzie jesiennej zawodnicy klubów naszego regionu wybiedli na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w jesiennej kampanii sezonu 2018/2019. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy przez całą rundę i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej Jedenastka Regionu Jesień 2018/2019.

PIERWSZA XI
OBROŃCY:
Marcin DRZYMONT
37-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1240 minut spędzonych na boisku, zdobył jedną bramkę, do tego został dwukrotnie napominany żółtą kartką.

Adrian MAREK 31-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 14 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1240 minut spędzonych na boisku, trafił do siatki rywali dwa razy, do tego został trzykrotnie napominany żółtą kartką.

Michał BIAŁEK 24-letni zawodnik Łazowianki Łazy rozegrał 15 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym od pierwszej do ostatniej minuty łącznie 1350 minut spędzonych na boisku do tego został dwukrotnie napominany żółtą kartką.

BRAMKARZ:
Rafał MAŚCIBRZUCH 26-letni golkiper Warty Zawiercie rozegrał jesienią 12 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i tylko razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 13 spotkań o punkty od pierwszej minuty, łącznie 1125 minut spędzonych na boisku, co daje średnią 0,7 gola wpuszczonego na mecz. Sześć razy schodził z boiska z czystym kontem, rundę zakończył bez kartki na swoim koncie.

ŁAWKA REZERWOWYCH:
NAPASTNICY:
Marcin SMARZYŃSKI
30-letni napastnik Warty Zawiercie rozegrał jesienią 6 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 8 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 spotkań o punkty od pierwszej minuty i raz nie pojawił się na boisku nowiem pauzował za kartki, łącznie 1172 minut spędzonych na boisku. Strzelił osiem goli i ujrzał cztery żółte kartki,  w tym jedną czerwoną za konsekwencję dwóch żółtych kartek.

Mateusz SKRZYPEK
27-letni napastnik Źródła Kromołów rozegrał 12 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 1 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania oraz 1 raz pojawiał się na murawie z ławki rezerwowych co daje komplet 13 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1190 minut spędzonych na boisku. Trafił do siatki rywali dziesięć razy i dwa razy został ukarany żółtą kartką.

POMOCNICY:
Damian ADAMIECKI
22-letni pomocnik Warty Zawiercie 6 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 8 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 spotkań o punkty od pierwszej minuty i raz tylko zaczynał jako rezerwowy, łącznie 1110 minut spędzonych na boisku. Strzelił dwa gole i ujrzał dwie żółte kartki.

Radosław DUDEK
30-letni pomocnik Skalniaka Kroczyce rozegrał 11 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 4 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 14 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1239 minut spędzonych na boisku. Trafił do siatki rywali czterokrotnie i tylko raz został ukarany żółtą kartką.

OBROŃCY:
Łukasz PASTERNAK
36-letni obrońca Źródła Kromołów 13 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 2 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 spotkań o punkty od pierwszej minuty i łącznie 1330 minut spędzonych na boisku. Strzelił sześć goli i został ukarany siedmioma żółtymi kartkami. Jesienią ukarany jedną czerwoną kartką w meczu z AKS Niwka Sosnowiec była to 14 kolejka, była to konsekwencja drugiej żółtej kartki w tym spotkaniu.

Wojciech JAMRÓZ
27-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 6 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1225 minut spędzonych na boisku i dwa mecze Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec czyli 98 minut spędzonych na murawie.

BRAMKARZE:
Marcin DROŹDZIK
36-letni bramkarz Łazowianki Łazy w rundzie jesiennej na boiskach Zina Klasy Okręgowej wystąpił w dziesięciu spotkaniach łącznie 863 minut.  26 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach. Obronił dwa rzuty karne w jesiennej kampanii.

Sławomir LIBERSKI 29-letni bramkarz Skalniaka Kroczyce w rundzie jesiennej na boiskach Patrick A Klasy wystąpił w szesnastu spotkaniach łącznie 1440 minut.  23 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach.

źródło: własne