Daniel Tomczyk trenerem Piliczanki Pilica

Piłkarze Piliczanki Pilica do rundy wiosennej przygotowywać się będą pod wodzą nowego trenera. Zarząd klubu powierzył funkcję trenera pierwszej drużyny Panu Danielowi Tomczykowi. Nowy szkoleniowiec Piliczan ma 39 lat. Jest wychowankiem Pogoni Miechów, a w latach kolejnych występował w Hutniku Kraków (juniorzy) i klubach IV ligowych m. in. Bolesławie Bukowno, Słomniczance, Naprzodzie Jędrzejów. 

Pracę trenerską rozpoczął i od 6 lat kontynuuje w Akademii Piłkarskiej Gołcza, gdzie zajmuje się grupami młodzieżowymi oraz jest trenerem bramkarzy. W seniorskiej piłce prowadził dotychczas Jastrzębiec Książ Wielki(3 sezony), który przejął w B klasie, a zostawił jako czołowy zespół A klasy krakowskiej oraz Strażaku Przybysławice, który prowadził zarówno w rozgrywkach A klasy, jak i ligi okręgowej.

Władze klubu życzą nowemu szkoleniowcowi owocnej pracy i samych sukcesów. Pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca Piliczanie odbędą19 stycznia, rozpoczynając okres przygotowawczy do „wiosny”. Zajęcia odbywać się będą 3 razy w tygodniu. Od 2 lutego piłkarze zaczną rozgrywać mecze kontrolne, głównie z rywalami ze świętokrzyskiego, zaplanowano siedem gier sparingowych.

źródło: piliczanka.futbolowo.pl
foto: piliczanka.futbolowo.pl

VIDEO