16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

Jedenastka Regionu jesień 2018 część 2 - Obrońcy

W weekend od 17 - 18 listopada 2018 roku po raz ostatni w rundzie jesiennej oraz w 2018 roku kluby naszego regionu wybiegły na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w jesiennej kampanii sezonu 2018/2019. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy przez całą rundę i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej Jedenastka Regionu 2018/2019.

ŁAWKA REZERWOWYCH:
OBROŃCY:
Łukasz PASTERNAK
36-letni obrońca Źródła Kromołów 13 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 2 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 spotkań o punkty od pierwszej minuty i łącznie 1330 minut spędzonych na boisku. Strzelił sześć goli i został ukarany siedmioma żółtymi kartkami. Jesienią ukarany jedną czerwoną kartką w meczu z AKS Niwka Sosnowiec była to 14 kolejka, była to konsekwencja drugiej żółtej kartki w tym spotkaniu.

Wojciech JAMRÓZ
27-letni zawodnik Warty Zawiercie rozegrał 9 pełnych meczy w pełnym wymiarze czasowym i 6 razy opuszczał boisko przed końcem spotkania co daje komplet 15 meczy ligowych od pierwszej minuty łącznie 1225 minut spędzonych na boisku i dwa mecze Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec czyli 98 minut spędzonych na murawie.

BRAMKARZE:
Marcin DROŹDZIK
36-letni bramkarz Łazowianki Łazy w rundzie jesiennej na boiskach Zina Klasy Okręgowej wystąpił w dziesięciu spotkaniach łącznie 863 minut.  26 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach. Obronił dwa rzuty karne w jesiennej kampanii.

Sławomir LIBERSKI 29-letni bramkarz Skalniaka Kroczyce w rundzie jesiennej na boiskach Patrick A Klasy wystąpił w szesnastu spotkaniach łącznie 1440 minut.  23 razy wyciągał piłkę z siatki i dwa razy zachował czyste konto w meczach.

źródło: własne