sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

Skrzypek: Zmieniłem nastawienie mentalne do życia i idzie

Lepszego początku sezonu nie mógł Pan sobie wyobrazić cztery mecze dziewięć bramek i fotel lidera A Klasy po trzech kolejkach?
Zgadza się cztery mecze i dziewięć bramek. W przerwie letniej miałem przyjemność grać w drużynie Tonio Team w Beach Socera i dużo mi to dało pod względem fizycznym. Zmieniłem nastawienie mentalne do życia i idzie. Cieszę się że kopie w Źródle ciekawa drużyna .

Przy wyniku jeden do jednego to Źródło atakowało w tym spotkaniu i dyktowało warunki jednak po przerwie to Skalniak strzelił Wam gola brak koncentracji zaraz po przerwie?
Co do meczu ze Skalniakiem druga bramka po błędzie naszego bramkarza. Walczyliśmy do końca drużyna pokazała charakter,ale nic nie chciało wpaść. 

Jak widzi Pan przyczyny porażki ze Skalniakiem?
Skalniak co miał to strzelił i dlatego wygrał ten mecz. Solidny zespół gratulacje wygranej.

W kolejnym meczu do Kromołów przyjeżdża Zgoda Byczyna interesują Was tylko trzy punkty i powrót na zwycięstwo oraz zwycięska ścieżkę ?
W każdym kolejnym meczu będziemy walczyli o zwycięstwo tym bardziej na swoim boisku łatwo meczu nie oddamy i będziemy grali do końca.

 

 
O co walczy Źródło w tym sezonie?
O co walczy Źródło ? Dla mnie najważniejsza jest dobra zabawa i radość z gry czerpanie przyjemności bo nie oszukujmy się każdy ma pracę , a piłkę nożną uprawia z przyjemności . Jeśli będziemy mieli takie podejście i dołożymy do tego charakter to podejrzewam, że drużyna może zajść daleko bo naprawdę ma potencjał. 

źródło: własne
foto: Facebook

 

VIDEO