22 września 2018, 16:00 - Giebło (Częstochowska 51)
Patryk Otczyk 22, Damian Kocot 37, Paweł Spyra 67(k), Dawid Janoska 70

GIEBŁO: Kamil Kućmierz - Kamil Biały, Karol Głąb, Adam Głąb, Bartosz Kijas (46' Michał Biały), Damian Latko, Daniel Matusiak, Paweł Stolarczyk, Piotr Turlej (68' Łukasz Szafran), Patryk Wołek (46' Paweł Głąb).

PORĘBA: Kamil Jastrząbek - Patryk Tragarz (82' Dawid Misiewicz), Łukasz Zamora, Patryk Otczyk, Paweł Spyra - Tymoteusz Turlej - Piotr Kirejew (85' Wojciech Kirejew), Dawid Janoska, Damian Kocot, Dawid Słomka (79' Kamil Fajkowski) - Artur Szastak (74' Rafał Rossochacki).
Jak padły bramki?
[0:1] 22 minuta - Dośrodkowanie Słomki z rzutu rożnego w pole karne wprost do Otczyk który uderza futbolówkę głową a ta wpada do bramki Giebła.
[0:2] 37 minuta - Kocot mocne uderzenie zza pola karnego, Kućmierz bez szans.
[0:3] 67 minuta - Rzut karny zamieniony przez Spyrę na gola. Jedenastka podyktowana przez arbitra po faulu na Słomce.
[0:4] 70 minuta - Dośrodkowanie w pole karne tam Janoska zamyka akcję strzałem nie do obrony.

źródło: własne