środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

ZINA Klasa Okręgowa: Zagłębie II 5:1 Łazowianka. Spadek Kolejarza

9 czerwca 2018, 11:00 - Sosnowiec (Kresowa 1)
ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC 5:1 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Oskar Chechlewski 1, 62, 74, Marcin Pisarek 60, 80 - Michał Góźdź 32

ŁAZOWIANKA: Droździk - P. Białek, M. Białek, Wilk, Sus, Stanisławek (72' A. Otręba), Góźdź (65' H. Maciążek), Wróbel, D. Nowak, A. Piżuch, Kyrcz.  

Podopieczni Huberta Maciążka mają cztery punkty straty do Cyklonu Rogoźnik na kolejkę przed końcem sezonu, co oznacza że Kolejarz podzielił los Łagiszy i w sezonie 2019/2020 będzie występować w A Klasie. Drużyna z Łaz spada po czterech sezonach gry w Klasie Okręgowej. Automatycznie oznacza to degradację drugiej drużyny Łazowianki Łazy oraz KS Giebło bowiem z B Klasy promocję uzyskały Zagłębiak Tucznawa oraz rezerwy Sarmacji Będzin.

W ostatniej kolejce Szczakowianka do pewnego momentu grała bardzo dobrze z Dramą, a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy. Tęcza natomiast po ciężkim boju wygrała z Łagiszą, ale było to bardzo wymęczone zwycięstwo po kiepskiej grze. Tak naprawdę miał to być taki test mecz, dla Tęczy – jak mają wszystkich do dyspozycji, to co są warci z silnym rywalem, natomiast dla gości – pytanie czy porażka z Dramą była wypadkiem przy pracy, czy powstała jakaś zadyszka w walce o awans… (http://lokalnapilka1.futbolowo.pl

źródło: własne
foto: własne

VIDEO