ZINA Klasa Okręgowa: Górnik B. 2:3 Łazowianka

11 maja 2019, 17:00 – Bobrowniki Śląskie (Skargi 15)
GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2:3 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Dariusz Kosak(k) 4, Łukasz Suder 88 - Bartosz Kyrcz 7, 18, Daniel Zieliński 93

ŁAZOWIANKA: Droździk - Białek, Wilk, Otręba, Stanisławek , Nowak, Sus (75' Zieliński), Ł. Piżuch, A. Piżuch, Kyrcz, Wróbel.
żółta kartka: Matejczyk, Gacek, Gawliński, Tomala - Kyrcz, Wilk
czerwona kartka w 55 minucie spotkania dla Szymona Gawlińskiego (Górnik) za drugą żółtą kartkę.

JAK PADŁY BRAMKI:
[1:0] - 4 minuta - Rzut karny dla Bobrownika, po faulu w polu karny przez jednego z zawodników Łazowianki.
[1:1] - 7 minuta - Indywidualna akcja Bartosza Kyrcza który wpada w pole karne i nie daje szans potężnym strzałem z sześciu metrów.
[1:2] - 18 minuta - Akcja trójkowa Kyrcz, Piżuch oraz Wróbla kończy ten pierwszy z dziesięciu metrów pakuje piłkę do siatki.
[2:2] - 88 minuta - Strata w środku pola sam na sam wychodzi zawodnik gospodarzy i wyrównuje mecz zaczyna się od początku.
[2:3] - 93 minuta - Bartosz Kyrcz minął dwóch zawodników, który wyłożył na 16 metr i Daniel Zieliński uderzył nie do obrony.

źródło: własne