Arbiter pokazał jedenaście żółtych kartek w meczu przy B7 w Kromołowie

11 maja 2019, 17:00 - Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 3:1 SIEMIANOWICZANKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Bogdan Szadkowski 9, 45, Marcin Gryc 11 - Łukasz Przątka 81

ŹRÓDŁO: Liberski - M. Sołtysik, Kot, Gryc (75' S. Turlej), Surowiec - Będkowski (90' Kolanko), Mikoda, Pasternak (85' Turlej), Seweryn - Szadkowski, Mateusz Sokołowski (80' Boukarch).

SIEMIANOWICZANKA: J. Wiśniewski - Maciszek (80' Klaus), Bobryk, Chrobak, Kowalczyk (25' Ogryzek), Mieszczak, Mierzwa, Szurek, Tomczyk (46' Cuber), Twardawa (46' Przątka), Walczak.
żółta kartka: Pasternak, Sokołowski, Mikoda, Szadkowski, Surowiec - Mieszczak, Chrobak, Twardawa, Szurek, Bobryk
W 77 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Kamil Chrobak (Siemianowiczanka)

JAK PADŁY BRAMKI:
[1:0] - 9 minuta - Rzut rożny dla gospodarzy grę wznawia Marcin Gryc który idealnie wrzuca ósmy metr a tam strzałem akcję wykańcza Bogdan Szadkowski.
[2:0] - 11 minuta - Goście nie otrząsnęli się po utracie pierwszej bramki a po kolejnym rzucie rożnym tym razem w wykonaniu Łukasza Będkowskiego akcję zamknął Marcin Gryc pakując piłkę do siatki.
[3:0] - 45 minuta - Długie podanie w okolice pola karnego Siemianowiczanki, piłka mija obrońcę dopada do niej Bogdan Szadkowski. Widząc wychodzącego bramkarza lobuje go pięknym strzałem.
[3:1] - 81 minuta - Dośrodkowanie w pole karne zamieszanie an szóstym metrze, piłka nieszczęśliwie po zamieszaniu wtoczyła się do bramki gospodarzy.

źródło: własne