Pro Junior System 2019

PUNKTY W PROGRAMIE PRO JUNIOR SYSTEM W SEZONIE 2018/2019
Klasyfikacja końcowa na podstawie Uchwały Zarządu PZPN:
(nagrody otrzymuje pierwsza piątka)
 
IV liga
19505 - RKS Raków II Częstochowa S.A.
04827 - MRKS Czechowice-Dziedzice    
04544 - KS Unia Dąbrowa Górnicza    
03955 - GKS Gwarek Ornontowice    
03884 - Polonia Bytom
03416 - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
03084 - KP Warta Zawiercie
02790 - KS Kuźnia Ustroń  
02570 - TS Szombierki Bytom  
02515 - LKS Goczałkowice  
02004 - GKS Radziechowy-Wieprz
01788 - LKS Drzewiarz Jasienica  
01331 - LKS Przemsza Siewierz  
01288 - LKS Unia Kosztowy  
01260 - KS Polonia Łaziska Górne
01179 - RKS Grodziec 01090 - KS Decor Bełk  
00550 - BKS Sarmacja Będzin  
00000 - KS Slavia Ruda Śląska, KS Spójnia Landek, LKS Czaniec, LKS Polonia Poraj, LKS Wilki Wilcza, MKS Śląsk Świętochłowice
 
Zespoły nieuwzględnione w klasyfikacji:
20885 - TS Podbeskidzie II S.A. (w I lidze nagrodzony został I zespół)
11955 - KS Unia Racibórz (spadek)
09358 - Tyski Sport II S.A. (w I lidze nagrodzony został I zespół)
03272 - KS Górnik Piaski (spadek)
03131 - KS Płomień Połomia (spadek)
01178 - MKS Myszków (spadek)
01111 - GKS Dąb Gaszowice (spadek)
00574 - LKS Zieloni Żarki (spadek)

W ostatniej kolejce Szczakowianka do pewnego momentu grała bardzo dobrze z Dramą, a jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy. Tęcza natomiast po ciężkim boju wygrała z Łagiszą, ale było to bardzo wymęczone zwycięstwo po kiepskiej grze. Tak naprawdę miał to być taki test mecz, dla Tęczy – jak mają wszystkich do dyspozycji, to co są warci z silnym rywalem, natomiast dla gości – pytanie czy porażka z Dramą była wypadkiem przy pracy, czy powstała jakaś zadyszka w walce o awans… (http://lokalnapilka1.futbolowo.pl

ZINA Klasa Okręgowa grupa 4
15471 – Zagłębie II S.A. Sosnowiec   
1533 – JSP Szczakowianka   
1058 – LKS Sokół Orzech   
1012 – KS Silesia Miechowice     
952 – LKS Źródło Kromołów     
399 – LKS Orzeł Miedary       
56 – AKS Górnik Niwka       
10 – MKS Górnik Wojkowice         
0 – HKS Odra Miasteczko Śląskie, KS Cyklon Rogoźnik, KS Górnik Bobrowniki, LKS Drama Zbrosławice, LKS Tęcza Błędów, MKS Siemianowiczanka
 
Zespoły nieuwzględnione w klasyfikacji:     
618 – MKS Łazowianka Wysoka Łazy (spadek)     
118 – SKS Łagisza (spadek)

źródło: slzpn.katowice.pl
foto: slzpn.katowice.pl

VIDEO