11 maja 2019, 17:00 - Zawiercie (1000-lecia Państwa Polskiego)
WARTA ZAWIERCIE 3:2 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Marcin Smarzyński 10, 19, 56 - Adam Czerkas 23(k), Damian Pavlas 68

WARTA: Maścibrzuch - Wrona, Drzymont, Marek, Mąka, Klama (86' Rygalik), Wiernek (46' Bartusiak), Wawoczny, Adamiecki, Smarzyński (90' Szwaja), Jarnot.

RAKÓW II: Trelowski - Budnicki, Krzyżak, Apolinarski, Waśkiewicz, Ślęzak (69' Kaczmarek), M. Zachara, Bator (65' Ziębik), Pavlas, Czerkas.
Żółte kartki: Apolinarski, Zębik - Mąka.

W 66 minucie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Wawoczny (Warta), nie trafił w bramkę.

JAK PADŁY BRAMKI:
[1:0] - 10 minuta - Asa zagrał idealną piłkę za obrońców, Marcin Smarzyński przyjął futbolówkę i wyszedł sam na sam minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.
[2:0] - 19 minuta - ponownie znakomite zagranie Damiana Adamieckiego tym razem z rzutu wolnego, wprost do Adriana Marka który główką kieruje piłkę w poprzeczkę która spada wprost pod nogi Marcina Smarzyńskiego który dobija do pustej bramki/
[2:1] - 23 minuta - rzut karny dla gości podyktowany za zagranie piłki ręką w polu karnym. Adam Czerkas zamienią jedenastkę na gola.
[3:1] - 56 minuta - trzecia asysta Damiana Adamieckiego który wrzuca na trzeci metr akację zamyka Marcin Smarzyński zdobywając hattricka.
[3:1]
- 66 minuta - jedenastka podyktowana za faul w polu karnym na Jacku Jarnocie, rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Wawoczny, nie trafił w bramkę.
[3:2]
- 68 minuta - kontra gości w sytuacji sam na sam znalazł się Damian Pavlas i pewnie wykorzystał okazje minął Rafała Maścibrzucha i skierował piłkę do pustej bramki.

źródło: KP Warta Zawiercie