Haiz IV Liga: Warta 3:1 Gwarek O.

16 marca 2019, 11:00 - Zawiercie (1000-lecia Państwa Polskiego)
WARTA ZAWIERCIE 3:1 GWAREK ORNONTOWICE
Adamiecki 31, Smarzyński 35, Jarnot 44 - Maziarz 59

WARTA: Maścibrzuch - Wrona, Drzymont, Marek, Maka, Klama (88' Wiernek), Bartusiak, Wawoczny, Adamiecki (91' Maszczyk), Smarzyński (58' Radosz), Jarnot (93' Rygalik)

Początek spotkania wyrównany do momentu utraty gola przez gości. Pierwsze pół godziny to walka w środku pola. Bramka dająca prowadzenie podopiecznym Sebastiana Stemplewskiego padła bezpośrednio z rzutu wolnego którego autorem był Damian Adamiecki z przed pola karnego w miejscu gdzie pole karne przecina się z linią końcową boiska. Asa uderzył mocno a piłka w zamieszaniu wpadła do bramki strzeżonej przez wypożyczonego z Warty Zawiercie Mateusza Harkawego. Dwa kolejne trafienia były identyczne w sytuacjach sam na sam znalazł się najpierw Smylu a później Jaca i obaj pewnie wykorzystali swoje okazje pokonując Mateusza Harkawego.

LIGA WRACA PO 214 DNIACH....

Druga połowa podobnie jak początek meczu toczył się w środku pola. W 59 minucie spotkania gola dla gości zdobywa napastnik Gwarka po tym jak znalazł się w polu karnym i uderzył po długim rogu bramki bramki strzeżonej przez Maścibrzucha. Dwie okazj miał Fabian Klama który uciekł obrońcom dwa razy lewa stroną jednak za pierwszym razem gdy minął dwóch zawodników i z około 10 metrów uderzył nad bramką a przy drugiej sytuacji jego dośrodkowanie wybili obrońcy. W końcówce spotkania po rzucie różnym gorąco było pod bramką gości jednak nikt nie umieścił piłki w siatce którą w zamieszaniu wybili obrońcy.  W końcowych minutach czerwona kartka strzelec bramki Maziarz za faul bez piłki.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO