Dwie doby i trzy niepokojące informacje dla kibiców Warty Zawiercie

Zaledwie 4 marca 2019 roku działacze Warty Zawiercie na swoim profilu Facebookowym poinformowali o zakończeniu umów sponsorskich z dwiema firmami wspierającymi klub, tymczasem dzień później na profilu klubowym pojawia się kolejna niepokojąca wiadomość. Bowiem kolejny sponsor zrezygnował ze współpracy z Wartą Zawiercie. Dziwi taki bieg wydarzeń, gdyż drużyna znakomicie radzi sobie a tymczasem firmy wspierające klub nie przedłużają umów czym to jest spowodowane?

Wpisy na profilu Facebookowym:

Zarząd KP Warta Zawiercie informuje, iż firma BSK Return S.A. wypowiedziała z dniem 28.02.2019 umowę sponsorką. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Zakładów Produkcyjnych B-D S.A. producenta wody mineralnej Jura Skałka władze firmy BSK Return S.A. nie wyrazili chęci spotkania z przedstawicielami naszego klubu. BSK Return S.A. to kolejna firma po DL Investment i Zakładach Produkcyjnych B-D S.A. która zakończyła z nami współpracę. Zarząd KP Warta Zawiercie dziękuje za dotychczasową współpracę.

Zarząd KP Warta Zawiercie informuje, iż nie udało się przedłużyć wygasającej z dniem 31.12.2018 umowy sponsorskiej z firmą DL Investment (właścicielem DL Shopping Center). Zarząd KP Warta Zawiercie dziękuje z dotychczasową współpracę.

Z przykrością informujemy, iż z nieznanych dla nas przyczyn Zakłady Produkcyjne B-D S.A. producent wody mineralnej Jura Skałka postanowił zakończyć współpracę z KP Warta Zawiercia. Zarządowi nie udało się namówić władz marki Jura Skałka na spotkanie zatem nie było też możliwości zaprezentowania planów na najbliższy okres ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich. Zarząd KP Warta Zawiercie dziękuje za dotychczasową współpracę.

źródło: własne
foto: wartazawiercie.pl

VIDEO