środa, 19 czerwiec 2019
Polonia Bytom vs LKS Czaniec
18:00 | Szombierki

Wybrano nowego Prezesa i nowy Zarząd

W czwartkowe popołudnie 10 stycznia 2019 roku  po siedmiu i pół roku piastowania funkcji prezesa klubu zrezygnował Bogdan Janikowski. Wraz z nim ze swoich stanowisk zrezygnowali Rafał Reroń i Zdzisław Zimny. Podczas walnego zgromadzenia Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie ustępujący Zarząd Klubu wraz Komisją Rewizyjną otrzymał absolutorium.

W wyniku przeprowadzonych wyborów członkowie stowarzyszenia na Prezesa Klubu wybrali Dawida Zawrina. Jego zastępcą został dotychczasowy członek Zarządu Łukasz Kłosowski. Skład Zarządu Klubu został uzupełniony przez Agnieszkę Seweryn, Roberta Majchrzaka i Grzegorza Przybysza.

Zmiany nastąpiły także w Komisji Rewizyjnej, ustępująca Komisja w składzie Kazimierz Sikora - Przewodniczący oraz Krzysztof Słomka i Daiusz Pantak otrzymała podobnie jak Zarząd absolutorium od członków Stowarzyszenia. W ich miejsce spośród członków Stowarzyszenia do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali Damian Ociepka - Przewodniczący oraz Grzegorz Haładyń i Michał Kałuża - członkowie.

Ustępującemu Prezesowi wraz z pozostałymi osobami dziękujemy za wkład i poświęcenie w odbudowę i rozwój piłki nożnej w Zawierciu, a nowym władzom Klubu życzymy wytrwałości w dążeniu do założonych celów.

Zarząd Klub Piłkarski Warta Zawiercie
Prezes - Dawid Zarwin
Wiceprezes - Łukasz Kłosowski
Członkowie Zarządu - Grzegorz Przybysz, Robert Majchrzak, Agnieszka Seweryn. Komisja rewizyjna - przewodniczący Damian Ociepka, Grzegorz Haładyń i Michał Kałuża

O nowych planach i pomysłach wybranego zarządu będzie można usłyszeć już po weekendzie w Radiu Zawiercie - wtorek 9:15 - oraz podczas konferencji prasowej, o której powiadomimy już wkrótce.

foto: Klub Kibica Warta Zawiercie
źródło: 
Klub Kibica Warta Zawiercie / wartazawiercie.pl

VIDEO