Poważne osłabienie Polonii Bytom

Zaledwie parę miesięcy trwała ponowna przygoda Sławomira Musiolika z Polonią Bytom. 22-letni skrzydłowy od dnia 1 stycznia 2019 reprezentować będzie barwy GKS-u Katowice, a więc klubu, z którego został wypożyczony do zespołu dwukrotnego Mistrza Polski.

Sławomir Musiolik do zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Domagałę dołączył tuż przed startem rozgrywek Haiz IV ligi. Urodzony w Rybniku zawodnik z miejsca stał się jednym z liderów bytomskiej drużyny, w której barwach rozegrał 14 spotkań, w trakcie których zdobył trzy bramki.

Dla Musiolika była to już druga przygoda z naszą drużyną, w sezonie 2016/17 w niebiesko-czerwonych barwach na szczeblu II ligi rozegrał 34 spotkania. Kibice Polonii zapamiętają z obecnego sezonu szczególnie dwie bramki, które Musiolik zdobył w derbowym starciu z Szombierkami Bytom.

Musiolik do Polonii Bytom trafił na zasadzie wypożyczenia z GKS-u Katowice, który zgodnie z zapisami umowy pomiędzy klubami, skorzystał z możliwości skrócenia okresu wypożyczenia zawodnika, tym samym Musiolik od 1 stycznia reprezentować będzie GKS Katowice.

Chciałbym serdecznie podziękować całemu klubowi Polonii Bytom, przede wszystkim kolegom z drużyny, kibicom, sztabowi trenerskiemu i wszystkim pracownikom! Wierzę, że w tym sezonie uda się zrealizować cele, jakie stawiane są przed Polonią. Miejsce Polonii jest na szczeblu centralnym i mam nadzieję, że klub wróci na właściwe miejsce, ponieważ na to zasługuje - powiedział Sławomir Musiolik. 

źródło: ks.poloniabytom.com.pl
foto: ks.poloniabytom.com.pl

VIDEO