sobota, 25 maj 2019
Warta Zawiercie vs Slavia Ruda Śląska
17:00 | Moniuszki 10
sobota, 25 maj 2019
Sokół Orzech vs Łazowianka
17:00 | Wieczorków 41
sobota, 25 maj 2019
Źródło vs Drama Zbrosławice
17:00 | Browar 7
sobota, 25 maj 2019
Górnik Bobrowniki vs Cyklon Rogoźnik
17:00 | Skargi 15

WAWOCZNY: Morale drużyny na pewno idą w górę i pewność siebie rośnie, gdy gra się układa i zdobywa się punkty

Dwie bramki na początku spotkania zaskoczyły chyba nie tylko Polonię, ale i Was że tak szybko udało Wam się wyjść na prowadzenie?
Na pewno mecz się bardzo dobrze ułożył. Od pierwszych minut spotkania robiliśmy to co sobie założyliśmy czyli agresywny doskok do przeciwnika gdy ten rozgrywał piłkę i to się opłaciło. Stworzyliśmy sobie dwie dogodne sytuację, które wykorzystaliśmy i mogliśmy grać spokojniej czekając co zrobi przeciwnik.

Jeśli ktoś nie był na meczu to wynik może mówić że nie grały dwie drużyny które są w czubie tabeli ? Widać byli różnice na boisku?
Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrze, byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. Udało się wyeliminować mocne strony przeciwnika i kontrolować spotkanie.

Rzut karny z którego padła bramka na 3:0 według gospodarzy został podyktowany nie słusznie, jakie jest Pana zdanie ?
Z mojej perspektywy nie ma mowy o pomyłce sędziego. Nasz zawodnik był pierwszy przy piłce, zagrał ją po czym został sfaulowany.

Forma rośnie z meczu na mecz?
Morale drużyny na pewno idą w górę i pewność siebie rośnie, gdy gra się układa i zdobywa się punkty, lecz do każdego meczu trzeba podejść z odpowiednim zaangażowaniem i wywalczyć swoje na boisku.

Kolejny ligowy mecz w niedziele Raków, ten mecz z drużyną która jest niewiadomą bo skład zmienia się jak w kalejdoskopie zwłaszcza że w meczu zagrają zawodnicy z lidera 1 Ligi?
Zgadza się. Uważam, że będzie to dla nas bardzo trudny mecz. Myślę, że najtrudniejszy z dotychczasowych. Nasze wyniki dodatkowo mobilizują przeciwników, a poza tym tak jak Pan wspomniał mecz jest w niedzielę więc drużyna Rakowa będzie wzmocniona zawodnikami, którzy nie zagrają w pierwszej drużynie. My nie możemy patrzeć z kim przyjdzie nam rywalizować tylko skupić się na swojej grze i tak jak w każdym innym meczu walczyć o zwycięstwo.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO