29 września 2018, 16:00 - Poraj (Sportowa 1)
Marcin Kowalski 73(k) - Fabian Klama 2, Marcin Smarzyński 4, Damian Adamiecki 39(k), Jacek Jarnot 46(k), 58

POLONIA: 33 Mateusz Kos - 13 Bartosz Dyszy, 11 Sławomir Piwiński, 15 Michał Mizgała, 16 Eryk Krupa, 18 Maciej Swatek, 7 Alan Jaworski, 8 Rafał Psonka, 10 Dominik Marek (55' 4 Mateusz Mielczarek), 17 Jan Gładysz (60' 3 Robert Wosiewicz), 9 Marcin Kowalski.

WARTA: 12 Rafał Maścibrzuch - 19 Dawid Wrona (60' 23 Jan Janosz), 11 Marcin Drzymont, 21 Adrian Marek, 15 Wojciech Jamróz (55' 6 Michał Mąka), 7 Damian Adamiecki, 18 Patryk Bartusiak, 10 Mateusz Wawoczny, 17 Fabian Klama - 22 Jacek Jarnot (16 Sebastian Radosz), 9 Marcin Smarzyński (66' 8 Damian Sołtysik).

żółte kartki: Swatek, Psonka – Wrona, Bartusiak
sędziowali:Marcin KASPRZYK, Paweł BAJON, Paweł HALAMODA (KS Bytom)
widzów: 100

Jak padły bramki?
[0:1] 2 minuta - Dośrodkowanie w pole karne, Fabian Klama stał sam na wysokości jedenastego metra , strzałem głową przelobował Tomasza Kosa strzałem na długi słupek.
[0:2] 4 minuta - Wznowienie gry rzutem z autu z prawej strony, zamieszanie w polu karnym i Smalec mocnym strzałem w samo okienko
[0:3] 39 minuta - Smalec wychodzi sam na sam, puszcza piłkę obok Tomasza Kosa który go fauluje, arbiter wskazuje na punkt oddalony jedenaście metrów od bramki. Asa pewnie z zamienia rzut karny na gola.
[0:4] 46 minuta - Marcin Smarzyński falowany w polu karnym Polonii Poraj, tym razem karnego na gola zamienia Jacek Jarnot.
[0:5] 58 minuta – Mateusz Wawoczny z 35 metrów daje piłkę za obrońców Polonii Poraj i niepilnowany Jacek Jarnot przyjmuje i strzela przy słupku, nie dając szans Tomaszowi Kosowi.
[1:5] 73 minuta - Rafał Mascibrzuch fauluje w polu karnym Warty Zawiercie zawodnika Polonii. Sędzia dyktuje rzut karny który Marcin Kowalski zmienia na honorowego gola.

źródło: własne