15 września 2018, 17:00 - Bytom (Modrzewskiego 3)
POLONIA BYTOM 0:3 WARTA ZAWIERCIE
Damian Adamiecki 38(k), Marcin Smarzyński 56, Jacek Jarnot 68

POLONIA: Wierzbicki  –  Ganczarczyk (60' Buchcik), Lachowski, Radkiewicz – Matusiak, Przybylski (31' Bębenek), Szkatuła (3' Król), Budzik – Musiolik (72' Skrzypiński), Czernysz (68' Pośpiech ), Giełażyn.

WARTA: Maścibrzuch - Wrona, Drzymont, Marek, Jamróz (67' Mąka)- Adamiecki , Bartusiak (74' Grim), Wawoczny, Klama (62' Janosz) - Jarnot, Smarzyński (87' Radosz).

Czerwona karta: W 2 minucie Maciej Wierzbicki bramkarz Polonii Bytom wybiega z bramki przed pole karne i zagrywa piłkę ręką.

Najważniejsze akcje meczu?
[czerwona kartka] 2' Wierzbicki wybiega z bramki przed pole karne i zagrywa piłkę ręką, za co otrzymuje czerwoną kartkę. Źle rozpoczyna się to spotkanie dla Polonii Bytom...W bramce melduję się Król, który na boisku zmienia Szkatułe.
6' Rzut wolny dla Warty Zawiercie, w zamieszaniu pod naszą bramką piłkę łapie Król.
20' Było blisko bramki dla Polonii. Po błędzie Maścibrzucha piłkę przejął Czernysz, który dograł do Giełażyna. Strzał napastnika Polonii został w ostatniej chwili zatrzymany przed linią bramkową, następnie strzału spróbował Przybylski, którego strzał minimalnie minął bramkę gości.
27' Poprzeczka ratuje Polonię Bytom przed utratą bramki.
31' Złych wieści dla Polonii Bytom ciąg dalszy. Mariusz Przybylski opuszcza boisko z powodu kontuzji. W jego miejscu na boisku melduję się Bębenek.
[0:1] 38' Rzut karny dla Warty Zawiercie i mamy bramkę dla gości. Pewnym wykonawcą jedenastki Damian Adamiecki.
42' Nerwowo na boisku. Zawodnik Polonii Bytom Radkiewicz ukarany żółtą kartką.
51’ Kolejna żółta kartka. Ukarany zawodnik gospodarzy Łukasz Matusiak.
[0:2] 56’ Marcin Smarzyński strzałem głową pokonał Króla .
[0:3] 68’ Kolejny stały fragment gry i kolejny gol dla Warty Zawiercie. Gospodarze przegrywają już zero do trzech. Do siatki trafia Jecek Jarnot.
72’ Skrzypiński w miejsce Musiolika w naszej drużynie .
81’ Maścibrzuch broni strzał Pośpiecha.
87’ Ostatnie minuty spotkania. Wynik nie uległ zmianom. Żółtą kartką ukarany Bębenek.

źródło: facebook.com/KSPoloniaBytomSA